Kalulu Królik Bukowski Design 35cm

119,00 zł

7340031372503

Co to jest Kalulu Bukowski Design?

Kalulu to królik marki Bukowski Design o brązowym futerku. Posiada czarne, urocze oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek oraz pyszczek. Pod szyją przewiązany jest białą kokardą. Jego długie, opuszczone uszy i duże tylnie łapki sprawiają, że wygląda zabawnie. Został wykonany z materiałów wysokiej jakości. Idealnie nadaje się do przytulania.

  • Wielkość: 35cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla kobiet i dzieci.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Kalulu Królik Bukowski Design 35cm

Kalulu Królik Bukowski Design 35cm

Co to jest Kalulu Bukowski Design?

Kalulu to królik marki Bukowski Design o brązowym futerku. Posiada czarne, urocze oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek oraz pyszczek. 

Napisz opinię