Lovely Kanini Pale Blue Królik Bukowski Design 25cm

69,00 zł

20-31371797

Co to jest Lovely Kanini Pale Blue Bukowski Design?

Lovely Kanini Pale Blue to pluszowy królik marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru szaro-niebeskiego. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Ma lekko wystający brzuszek oraz zabawnie zwisające, długie uszy. Został wykonany z niezwykle delikatnych i miękkich w dotyku materiałów, doskonale nadaje się do przytulania. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że jest on niezwykle uroczy.

  • Wielkość: 25 cm
  • Miękkie w dotyku futerko

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka.  Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla kobiet i dziewczynek.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Lovely Kanini Pale Blue Królik Bukowski Design 25cm

Lovely Kanini Pale Blue Królik Bukowski Design 25cm

Co to jest Lovely Kanini Pale Blue Bukowski Design?

Lovely Kanini Pale Blue to pluszowy królik marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru szaro-niebeskiego. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Ma lekko wystający brzuszek oraz zabawnie zwisające, długie uszy.

Napisz opinię