Ziggy Happy Chicky Kurczak Bukowski Design 15cm

60,00 zł

  • Ona
  • on

Co to jest Ziggy Happy Chicky Bukowski Design?

Ziggy Happy Chicky to miś w przebraniu kurczaka marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. Ma białą główkę oraz łapki. Jego przebranie kurczaka jest w kolorach brązowo – zielonych. Pod szyją przewiązany jest pomarańczowym szalikiem. Jest wykonany z niezwykle miękkich materiałów o krótkim włosiu, bezpiecznych dla dzieci, doskonale nadaje się do przytulania. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie, sprawiają, że wygląda niepowtarzalnie i niezwykle uroczo.

  • Wielkość: 15cm
  • Baby Collection

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Maskotki „baby collection” mają bezpieczne, ręcznie haftowane detale takie jak oczy, pyszczki i noski wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów z krótkim włosiem. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla dzieci. 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Ziggy Happy Chicky Kurczak Bukowski Design 15cm

Ziggy Happy Chicky Kurczak Bukowski Design 15cm

Co to jest Ziggy Happy Chicky Bukowski Design?

Ziggy Happy Chicky to miś w przebraniu kurczaka marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. Ma białą główkę oraz łapki.

Napisz opinię