Ziggy Happy Benji Miś-Królik Bukowski Design 15cm

60,00 zł

  • Ona
  • on

Co to jest Ziggy Happy Benji Bukowski Design?

Ziggy Happy Benji to miś w przebraniu królika marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. Ma białą główkę oraz łapki. Jego przebranie królika w stylu patchworka jest w zieleniach i brązach. Pod szyją przewiązany jest szalikiem. Jest wykonany z niezwykle miękkich materiałów o krótkim włosiu, bezpiecznych dla dzieci, doskonale nadaje się do przytulania. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie, sprawiają, że wygląda niepowtarzalnie i niezwykle uroczo.

  • Wielkość: 15cm
  • Baby Collection

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Maskotki „baby collection” mają bezpieczne, ręcznie haftowane detale takie jak oczy, pyszczki i noski wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów z krótkim włosiem. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla małych dzieci.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Ziggy Happy Benji Miś-Królik Bukowski Design 15cm

Ziggy Happy Benji Miś-Królik Bukowski Design 15cm

Co to jest Ziggy Happy Benji Bukowski Design?

Ziggy Happy Benji to miś w przebraniu królika marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. Ma białą główkę oraz łapki. 

Napisz opinię