Bibi Królik Bukowski Design 25cm

80,00 zł

  • Ona
  • on

Co to jest Bibi Bukowski Design?

Bibi to królik marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru jasnokremowego. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla małych dzieci. Ubrane są w sukienki, ich szyje przewiązane są szalikiem, na uchu mają kokardę, a na łapkach gumki. Ich ubrania są w barwach różowych. Są wykonane z niezwykle miękkich materiałów o krótkim włosiu, bezpiecznych dla dzieci, doskonale nadają się do przytulania.

Dostępne są w dwóch wersjach:

  • Ze spódniczką w kwiatki
  • Ze spódniczką w kolorze przełamanego różu
  • Wielkość: 25cm
  • Baby collection

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Maskotki „baby collection” mają bezpieczne, ręcznie haftowane detale takie jak oczy, pyszczki i noski wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów z krótkim włosiem. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla dziewczynek.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Bibi Królik Bukowski Design 25cm

Bibi Królik Bukowski Design 25cm

Co to jest Bibi Bukowski Design?

Bibi to królik marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru jasnokremowego. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla małych dzieci. 

Napisz opinię