Benji Królik Bukowski Design 25cm

80,00 zł

  • Ona
  • on

Co to jest Benji Bukowski Design?

Benji to królik marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru beżowego. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz beżową nicią nosek i pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla małych dzieci. Ubrane są w spodenki, szyje przewiązana mają jakby ozdobnym kwiatkiem, na łapkach mają gumki. Ich ubrania są w barwach zielonych i niebieskich. Są wykonane z niezwykle miękkich materiałów o krótkim włosiu, bezpiecznych dla dzieci, doskonale nadają się do przytulania.

Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych:

  • Z przewagą elementów niebieskich
  • Z przewaga elementów zielonych
  • Wielkość: 25cm
  • Baby Collection

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Maskotki „baby collection” mają bezpieczne, ręcznie haftowane detale takie jak oczy, pyszczki i noski wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów z krótkim włosiem. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla chłopców.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Benji Królik Bukowski Design 25cm

Benji Królik Bukowski Design 25cm

Co to jest Benji Bukowski Design?

Benji to królik marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru beżowego. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz beżową nicią nosek i pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla małych dzieci.

Napisz opinię