Królik Melanie and Marlon Bukowski Design 30cm

94,00 zł

  • Ona
  • on

Co to jest Melanie and Marlon Bukowski Design?

Melanie and Marlon to pluszowe króliki marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku, koloru jasnobrązowego. Posiadają wyhaftowane oczka, noski i pyszczki. Mają długie, zabawnie spuszczone uszy i sympatyczne uśmiechy. Wykonane są z niezwykle miękkich materiałów z krótkim włosiem, doskonale nadają się do przytulania. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że wyglądają niezwykle uroczo.

Dostępne są w dwóch wersjach:

  • Melanie z różowym noskiem, pyszczkiem, uszami, brzuchem oraz szalikiem i gumkami na uszach i łapkach
  • Marlon z brązowym nosem i pyszczkiem i kolorowym szalikiem i gumkami
  • Wielkość: 30cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Doskonale się nadają na prezent dla dzieci.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Królik Melanie and Marlon Bukowski Design 30cm

Królik Melanie and Marlon Bukowski Design 30cm

Co to jest Melanie and Marlon Bukowski Design?

Melanie and Marlon to pluszowe króliki marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku, koloru jasnobrązowego. Posiadają wyhaftowane oczka, noski i pyszczki.

Napisz opinię