Baby Elvis Pies Bukowski Desing 15cm

20-31378772

Co to jest Baby Elvis Bukowski Design?

Baby Elvis to pluszowy pies marki Bukowski Design, o lśniącym, czarnym futerku. Posiada błyszczące, czarne oczka, czarny nosek oraz wyszywany pyszczek. Pod szyją przewiązany jest czerwoną chustą. Dzięki jego niewielkim rozmiarom, możesz zabrać go ze sobą wszędzie. Nie zapomnij wziąć go ze sobą na spacer. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że wygląda jak żywy.

  • Wielkość: 15cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla dziecka.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Baby Elvis Pies Bukowski Desing 15cm

Baby Elvis Pies Bukowski Desing 15cm

Co to jest Baby Elvis Bukowski Design?

Baby Elvis to pluszowy pies marki Bukowski Design, o lśniącym, czarnym futerku. Posiada błyszczące, czarne oczka, czarny nosek oraz wyszywany pyszczek.

Napisz opinię