The Great Kalulu Królik Bukowski Design 55cm

20-31372527

Co to jest The Great Kalulu Bukowski Design?

The Great Kalulu to królik Marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru brązowego. Posiada czarne, urocze oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek oraz pyszczek. Pod szyją przewiązany jest białą kokardą. Jego długie, opuszczone uszy i duże tylnie łapki sprawiają, że wygląda zabawnie. Został wykonany z miękkich i niezwykle przyjemnych w dotyku materiałów, idealnie nadaje się do przytulania. 

  • Wielkość: 55cm
  • Niezwykle miękkie w dotyku futerko

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla kobiet i dzieci.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

The Great Kalulu Królik Bukowski Design 55cm

The Great Kalulu Królik Bukowski Design 55cm

The Great Kalulu to królik Marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru brązowego. Posiada czarne, urocze oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek oraz pyszczek. 

Napisz opinię