Philippe i Manuel Misie-Breloki Bukowski Design

33,00 zł

7340031371544

Co to jest Philippe i Manuel Bukowski Design?

Philippe i Manuel to misie-breloki marki Bukowski Design o miękkim i niezwykle miłym w dotyku futerku. Misie posiadają czarne, urocze oczka oraz wyhaftowane jasnobrązową nicią noski i pyszczki. Pod szyją mają błyszczące, białe kokardki w których prezentują się elegancko. Dzięki ich niewielkim rozmiarom, możesz zabrać je ze sobą wszędzie. Wykonane zostały z niezwykle delikatnych materiałów i są rozkoszne w dotyku, aż chce się je brać do ręki. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że wyglądają one niezwykle uroczo.

Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych:

  • O jasnobrązowym futerku
  • O białym futerku
  • Misie Breloki
  • Niezwykle miękkie w dotyku futerko

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla dziecka.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Philippe i Manuel Misie-Breloki Bukowski Design

Philippe i Manuel Misie-Breloki Bukowski Design

Philippe i Manuel to misie-breloki marki Bukowski Design o miękkim i niezwykle miłym w dotyku futerku. Misie posiadają czarne, urocze oczka oraz wyhaftowane jasnobrązową nicią noski i pyszczki. Pod szyją mają błyszczące, białe kokardki w których prezentują się elegancko.

Napisz opinię