The Great Philip Miś Bukowski Design 90cm

690,00 zł

7340031378659

Co to jest The Great Philip Bukowski Design?

Wielki Filip to duży miś marki Bukowski Design o delikatnym, kręconym, jasnobrązowym futerku. Posiada czarne oczy oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Ubrany jest w czerwony szalik i czapkę z polaru. Posiada ruchome łapki. Ma wesoły pyszczek i jest pełen optymizmu. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej i ręczne, precyzyjne wykonanie sprawiają, że każdy miś jest niepowtarzalny i wygląda niezwykle uroczo.

  • wielkość 90 cm !!!

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla dziecka. 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

The Great Philip Miś Bukowski Design 90cm

The Great Philip Miś Bukowski Design 90cm

The Great Philip Bukowski Design

Wielki Filip to duży miś marki Bukowski Design o delikatnym, kręconym, jasnobrązowym futerku. Posiada czarne oczy oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Ubrany jest w czerwony szalik i czapkę z polaru. Posiada ruchome łapki.

Napisz opinię