The Big Foxy - Lis - Bukowski Design 35cm

99,00 zł

7340031386319

Co to jest Big Foxy Bukowski Design?

The Big Foxy to lisek marki Bukowski Design o rudym, krótkim futerku. Ma ręcznie wyhaftowane brązową nicią oczy, oraz pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków. Pyszczek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru kremowego, nosek brązowy, a łapki żółte. Jego spodenki są szare, a koszulka w szaro-białe paski, z łatkami. Jest miękki i nadaje się do przytulania. Został wykonany z materiałów o krótkim włosiu, doskonale nadaje się do niemowlaków.

wielkość:  35 cm.

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Maskotki „baby collection” mają bezpieczne, ręcznie haftowane detale takie jak oczy, pyszczki i noski wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów z krótkim włosiem. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Idealny prezent dla chłopca.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

The Big Foxy - Lis - Bukowski Design 35cm

The Big Foxy - Lis - Bukowski Design 35cm

The Big Foxy to lisek marki Bukowski Design o rudym, krótkim futerku. Ma ręcznie wyhaftowane brązową nicią oczy, oraz pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków. Ma brązowy nosek i portki oraz koszulkę w paski. Pyszczek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru kremowego, a łapki żółte. Jego spodenki są szare, a koszulka w szaro-białe paski, z łatkami.

Napisz opinię