Rudolph Sleeping Bear (Rudolf Śpiacy Miś) Bukowski Design 20cm

7340031371568

Co to jest Rudolph Sleeping Bear Bukowski Design?

Rudolph Sleeping Bear to śpiący miś marki Bukowski Design. Ma lśniące, niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku futerko koloru brązowego, jasnokremowy pyszczek, czapkę do spania oraz poduszkę. Jego nosek oraz uśmiech wyhaftowane są brązową nicią. Rudolf jest w pozycji leżącej na boku, jest przytulony do poduszki i ma przymknięte powieki. Został zrobiony z niesamowicie miękkich, delikatnych i puszystych materiałów, nadaje się do przytulania przez małych oraz dużych miłośników misi. 

  • Wielość: 20cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Doskonały prezent dla małych oraz dużych koneserów pluszowych misi. 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Rudolph Sleeping Bear (Rudolf Śpiacy Miś) Bukowski Design 20cm

Rudolph Sleeping Bear (Rudolf Śpiacy Miś) Bukowski Design 20cm

Rudolph Sleeping Bear to śpiący miś marki Bukowski Design. Ma lśniące, niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku futerko koloru brązowego, jasnokremowy pyszczek, czapkę do spania oraz poduszkę. Jego nosek oraz uśmiech wyhaftowane są brązową nicią. Rudolf jest w pozycji leżącej na boku, jest przytulony do poduszki i ma przymknięte powieki. Jest wielkości 20 cm.

Napisz opinię