The Jumpy Wiewiórka Bukowski Design 25cm

74,00 zł

7340031386289

Co to jest Jumpy Bukowski Design?

Jumpy to wiewiórka marki Bukowski Design o rudym, krótkim futerku. Ma ręcznie wyhaftowane brązową nicią oczy, oraz pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków. Ma brązowy nosek i portki oraz koszulkę w paski. Pyszczek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru kremowego, uszy zakończone są beżowymi pędzelkami. Jej ogon jest wykonany z niezwykle miękkiego i delikatnego futerka o brązowym kolorze. Jumpy nadaje się dla niemowlaków. 

  • Wielkość: 25cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Maskotki „baby collection”mają bezpieczne, ręcznie haftowane detale takie jak oczy, pyszczki i noski wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów z krótkim włosiem. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Idealny prezent dla niemowlaka.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

The Jumpy Wiewiórka Bukowski Design 25cm

The Jumpy Wiewiórka Bukowski Design 25cm

Jumpy, to wiewiórka marki Bukowski Design o rudym, krótkim futerku. Ma ręcznie wyhaftowane oczy, oraz pyszczek brązową nicią, są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków.  Ma brązowy nosek i portki oraz koszulkę w paski. Pyszczek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru kremowego, uszy zakończone są beżowymi pędzelkami. Jej ogon jest wykonany z futerka o brązowym kolorze. Ma 25 cm. wysokości.

Napisz opinię