Little Waldemar Miś Bukowski Design 25cm

  • brązowa czapka
  • szara czapka

Co to jest Little Waldemar Bukowski Design?

Little Waldemar to miś marki Bukowski Design o białym, długim futerku. Ma czarne oczy i wyhaftowany ręcznie beżową nicią nosek i pyszczek. Ubrany jest w zimową, ciepłą czapkę uszankę z futerka. Ma sympatyczny pyszczek i długie łapki. Jest zawsze uśmiechnięty i pogodny. Występuje w dwóch odmianach: w rudo-beżowej oraz w szarej futrzastej czapce. Dzięki oryginalnemu projektowi Barbary Bukowskiej miś Little Waldemar jest niezwyke uroczy.

  • Wielkość: 25cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Jest dobrym prezentem dla osoby którą kochasz. 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Little Waldemar Miś Bukowski Design 25cm

Little Waldemar Miś Bukowski Design 25cm

Little Waldemar, miś marki Bukowski Design o białym, długim futerku. Ma czarne oczy i wyhaftowany ręcznie beżową nicią nosek i pyszczek. Ubrany jest w zimową, ciepłą czapkę uszankę z futerka. Ma sympatyczny pyszczek i długie łapki. Jest zawsze uśmiechnięty i pogodny. Występuje w dwóch odmianach: w rudo-beżowej oraz w szarej futrzastej czapce. Ma 25 cm. wysokości.

Napisz opinię