Miś Charlie Bukowski Design 15cm

49,00 zł

  • kokarda biała
  • kokarda w kratkę

Co to jest Charlie Bukowski Design?

Charlie to miś marki Bukowski Design o miękkim, jasnobrązowym, długim futerku. Ma czarne, świecące oczka, a jego pyszczek i nosek są wyhaftowane brązową nicią. Jego tylnie łapki są jasne od spodu. Pod szyją ma zawiązaną dużą kokardę, dzięki której wygląda zawsze elegancko. Występuje w dwóch rodzajach: z białą kokardą lub z kokardą w czerwoną kratę. Jest niezwykle uroczy. Jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu można go włożyć do kieszeni i zabrać na każdą przygodę.

  • Wielkość: 15cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie idealnym prezentem dla osoby, którą kochasz. 

 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Miś Charlie Bukowski Design 15cm

Miś Charlie Bukowski Design 15cm

Charlie to miś marki Bukowski Design o miękkim, jasnobrązowym, długim futerku. Ma czarne, świecące oczka, a jego pyszczek i nosek są wyhaftowane brązową nicią. Jego tylnie łapki są jasne od spodu. Pod szyją ma zawiązaną dużą kokardę, dzięki której wygląda zawsze elegancko. Występuje w dwóch rodzajach: z białą kokardą lub z kokardą w czerwoną kratę. Ma wielkość 15 cm. 

Napisz opinię