Buddy Piesek Bukowski Design 25cm

7350009364409

Co to jest Buddy Bukowski Design?

Buddy to piesek, spaniel marki Bukowski Design, o lśniącym, kręconym futerku koloru jasnobrązowego. Ma czarne oczka z brązową tęczówką oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest niesamowicie miękki, zrobiony z delikatnych i puszystych materiałów, bardzo przyjemny w dotyku. Jest zawsze wesoły i lubi zabawę. Nie zapomnij zabrać go ze sobą na spacer. 

  • Wielkość: 25cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla dziecka.

 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Buddy Piesek Bukowski Design 25cm

Buddy Piesek Bukowski Design 25cm

Buddy to piesek, spaniel marki Bukowski Design, o lśniącym, kręconym futerku koloru jasnobrązowego. Ma czarne oczka z brązową tęczówką oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest niesamowicie miękki, zrobiony z delikatnych i puszystych materiałów, bardzo przyjemny w dotyku. Ma 25 cm.

Napisz opinię