Bernard & Denis Małpki Bukowski Design 40cm

110,00 zł

  • jasno beżowe
  • jasno brązowe

Co to jest Bernard i Denis Bukowski Design?

Bernard i Denis to małpki marki Bukowski Design o niesamowicie miękkim futerku. Mają czarne oczy z brązowymi tęczówkami i ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek oraz pyszczek. Ich twarze i łapki są beżowe. Posiadają zabawny, długi ogonek. Są niezwykle miękkie, zrobione z delikatnych i puszystych materiałów, idealne do przytulania przez małych i dużych koneserów. Są zawsze wesołe i figlarne. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: o jasnobrązowym oraz jasnokremowym futerku. Mają wielkość 40 cm.

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będą dobrym prezentem zwłaszcza dla chłopców.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Bernard & Denis Małpki Bukowski Design 40cm

Bernard & Denis Małpki Bukowski Design 40cm

Bernard i Denis to małpki marki Bukowski Design o niesamowicie miękkim futerku. Mają czarne oczy z brązowymi tęczówkami i ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek oraz pyszczek. Ich twarze i łapki są beżowe. Posiadają zabawny, długi ogonek. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: o jasnobrązowym oraz jasnokremowym futerku. Mają wielkość 40 cm.

Napisz opinię