Ralph Miś Bukowski Design 25cm

74,00 zł

  • różowy sweterek
  • niebieski sweterek

Co to jest Ralph Bukowski Design?

Ralph to miś marki Bukowski Design o miłym, białym futerku. Jest ciepło odziany w sweterek, buty oraz czapkę z pomponem w kolorze pastelowym, szalik zawiązany pod jego szyją jest w ciemniejszym tonie. Posiada błyszczące oczka oraz ręcznie wyhaftowany beżową nicią nosek i pyszczek. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: z niebieskim oraz różowym ubrankiem. Jest niesamowicie miękki, zrobiony z delikatnych i puszystych materiałów, doskonale nadaje się do przytulania. Dzięki wyjątkowemu projektowi Barbary Bukowskiej wygląda niezwykle uroczo i sympatycznie.

  • Wielkość: 25cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie idealnym prezentem dla dziecka lub ukochanej.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Ralph Miś Bukowski Design 25cm

Ralph Miś Bukowski Design 25cm

Ralph, miś marki Bukowski Design o miłym, białym futerku. Jest ciepło odziany w sweterek, buty oraz czapkę z pomponem w kolorze pastelowym, szalik zawiązany pod jego szyją jest w ciemniejszym tonie. Posiada błyszczące oczka oraz ręcznie wyhaftowany beżową nicią nosek i pyszczek. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: z niebieskim oraz różowym ubrankiem. Ma 25 cm. wysokości.

Napisz opinię