Cute Jumpy - Baby Rug Wiewiórka Bukowski Design 25cm Baby Collection

58,00 zł

7340031386395

Co to jest Cute Jumpy Bukowski Design?

Cute Jumpy to wiewiórka marki Bukowski Design o rudym, krótkim futerku. Ma ręcznie wyhaftowane brązową nicią oczy, oraz pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków. Ma brązowy nosek, ogonek oraz portki, jej koszulka jest w paski. Jej pyszczek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru kremowego, a ogonek brązowy. Jumpy doskonale nadaje się dla niemowlaków. Wykonana została z bezpiecznych dla niemowlaków materiałów z krótkim włosiem. Jest bardzo miękka, została stworzona do przytulania przez dzieci. 

  • Wielkość: 25cm
  • Baby Collection

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważwykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Maskotki „baby collection”mają bezpieczne, ręcznie haftowane detale takie jak oczy, pyszczki i noski, wykonane są z bezpiecznych dla dzieci materiałów z krótkim włosiem. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Idealny prezent dla niemowlaka.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Cute Jumpy - Baby Rug Wiewiórka Bukowski Design 25cm Baby Collection

Cute Jumpy - Baby Rug Wiewiórka Bukowski Design 25cm Baby Collection

Cute Jumpy, wiewiórka marki Bukowski Design o rudym, krótkim futerku. Ma ręcznie wyhaftowane brązową nicią oczy, oraz pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków. Ma brązowy nosek, ogonek oraz portki, jej koszulka jest w paski. Jej pyszczek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru kremowego, a ogonek brązowy. Jumpy doskonale nadaje się dla niemowlaków. Jest wielkości 20 cm.

Napisz opinię