Doris Dzik Bukowski Design 15cm

49,00 zł

7340031370394

Co to jest Doris Bukowski Design?

Doris to dzik marki Bukowski Design. Posiada niezwykle miękkie, brązowe futerko o włosiu średniej długości. Jego ryjek, raciczki, ogonek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru beżowego. Posiada czarne, błyszczące oczka, wyhaftowany brązowy nosek i kły koloru kremowego. Wykonany jest z niesamowicie miękkich i puszystych materiałów i jest rozkosznie miły w dotyku. Doris jest pierwszym dzikiem w kolekcji Bukowski Design. Wyjątkowy projekt Barbary Bukowskiej sprawia, że dzik Doris jest niezwykle uroczym pluszakiem.

  • Wielkość: 15cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla chłopców. 

 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Doris Dzik Bukowski Design 15cm

Doris Dzik Bukowski Design 15cm

Doris to dzik marki Bukowski Design. Posiada niezwykle miękkie, brązowe futerko o włosiu średniej długości. Jego ryjek, raciczki, ogonek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru beżowego. Posiada czarna, błyszczące oczka, wyhaftowany brązowy nosek i kły koloru kremowego. Wykonany jest z niesamowicie miękkich i puszystych materiałów. Ma 15 cm długości.

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: