Sweet Kanini ( Sweeties ) Królik Bukowski Design 25cm

69,00 zł

  • biały
  • beżowy

Co to jest Sweet Kanini (Sweetie) Bukowski Design?

Sweet Kanini to króliczek marki Bukowski Design o niesamowicie miękkim futerku. Posiada czarne oczka, oraz wyhaftowany beżową nicią nosek i pyszczek. Ma duży, zabawny brzuszek oraz uroczo spuszczone uszy. Wewnętrzna strona uszu oraz spód tylnich łapek wykonane są z materiału kwiatki. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: z białym oraz jasnobeżowym futerkiem. Jest niesamowicie miękki, zrobiony z delikatnych i puszystych materiałów, idealny do przytulania przez małych i dużych koneserów.

  • Wielkość: 25cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla dziewczynek i kobiet. 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Sweet Kanini ( Sweeties ) Królik Bukowski Design 25cm

Sweet Kanini ( Sweeties ) Królik Bukowski Design 25cm

Sweet Kanini, króliczek marki Bukowski Design o niesamowicie miękkim futerku. Posiada czarne oczka, oraz wyhaftowany beżową nicią nosek i pyszczek. Ma duży, zabawny brzuszek oraz uroczo spuszczone uszy. Wewnętrzna strona uszu oraz spód tylnich łapek wykonane są z materiału kwiatki. Ma 25 cm. wysokości, dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: z białym oraz jasnobeżowym futerkiem.

Napisz opinię