Kanini Pale Pink Królik Bukowski Design 15cm

44,00 zł

20-379572

Co to jest Kanini Bukowski Design?

Kanini to pluszowy króliczek marki Bukowski Design o miękkim, blado-różowym futerku. Posiada urocze czarne oczka oraz wyhaftowany beżową nicią nos i pyszczek. Pyszczek oraz łapki królika są koloru kremowego. Jest w pozycji siedzącej i ma słodko zwisające uszka. Niepowtarzalny projekt Barbary Bukowskiej sprawia, że ma niezwykle uroczy wygląd, nie sposób go nie pogłaskać.

  • Wielkość: 15cm

Jakość i bezpieczeństwo maskotek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Z pewnością zachwyci każdą dziewczynkę.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Kanini Pale Pink Królik Bukowski Design 15cm

Kanini Pale Pink Królik Bukowski Design 15cm

Kanini, królik marki Bukowski Design o miłym, blado-różowym futerku. Posiada urocze, czarne oczka oraz wyhaftowany beżową nicią nos i pyszczek. Pyszczek oraz łapki królika są koloru kremowego. Jest w pozycji siedzącej i ma zwisające uszka. Ma 15 cm wysokości.

Napisz opinię