Baby Gentleman Pies Bukowski Design 15cm

20-379328

Co to jest Baby Gentleman Bukowski Design?

Baby Gentleman to pluszowy Buldog francuski marki Bukowski Design. Posiada niezwykle gładkie i miłe w dotyku, jasnokremowe futerko, o krótkim włosiu. Ma czarne oczka i czarny nosek. Na futerku wokół oka oraz na uchu ma czarne łatki. Nie zapomnij zabrać go ze sobą na każdy spacer. Dzięki oryginalnemu projektowi Barbary Bukowskiej jest on niezwykle uroczy i wygląda jak żywy.

  • Wielkość: 15cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla dziecka. 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Baby Gentleman Pies Bukowski Design 15cm

Baby Gentleman Pies Bukowski Design 15cm

Baby Gentleman, pluszowy Buldog francuski marki Bukowski Design. Posiada niezwykle gładkie i miłe w dotyku, jasnokremowe futerko, o krótkim włosiu. Ma czarne oczka i czarny nosek. Na futerku wokół oka oraz na uchu ma czarne łatki. Jest wielkości 15 cm. Nie zapomnij zabrać go ze sobą na każdy spacer. Dzięki oryginalnemu projektowi Barbary Bukowskiej jest on niezwykle uroczy i wygląda jak żywy.

Napisz opinię