Leo i Waldemar Miś Bukowski Design 25cm

  • czerwony sweterek i czapka
  • jasnobrązowy sweterek i czapka

Co to jest Leo i Waldemar Bukowski Design?

Leo i Waldemar to miś marki Bukowski Design. Jego lśniące futerko jest miękkie i przyjemne w dotyku. Ma czarne, błyszczące oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest ciepło odziany w zimowy sweterek i wełnianą czapkę z pomponem. Dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: o brązowym futerku i ubranku w kolorze czerwonym, zielonym lub jasnobrązowym oraz o białym futerku i czerwonym ubranku. Jest zawsze wesoły i gotowy do zabawy. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej i ręczne, precyzyjne wykonanie sprawiają, że każdy miś jest niepowtarzalny i wygląda niezwykle uroczo.

  • Wielkość: 25cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie idealnym prezentem dla osoby, którą kochasz.

 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Leo i Waldemar Miś Bukowski Design 25cm

Leo i Waldemar Miś Bukowski Design 25cm

Leo i Waldemar to miś marki Bukowski Design. Jego lśniące futerko jest miękkie i przyjemne w dotyku. Ma czarne, błyszczące oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest odziany w zimowy sweterek i czapkę. Dostępny jest w kilku wersjach: o brązowym futerku i ubranku w kolorze czerwonym, zielonym lub jasnobrązowym oraz o białym futerku i czerwonym ubranku. Ma wielkość 25 cm.

Napisz opinię