Buddylina Pies Bukowski Design 25cm

58,00 zł

4781-9725A

Co to jest Buddylina Bukowski Design?

Buddylina to piesek marki Bukowski Design o lśniącym i niezwykle miłym w dotyku futerku, w kolorze kremowym oraz brązowym. Ma czarne oczka oraz ręcznie haftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest zawsze wesoła i gotowa do zabawy. Nie zapomnij zabrać jej ze sobą na każdy spacer. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej sprawia, że jest niezwykle urocza i wygląda jak żywa.

  • Wielkość: 25cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Doskonale nada się na prezent dla dziecka. 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Buddylina Pies Bukowski Design 25cm

Buddylina Pies Bukowski Design 25cm

Buddylina to piesek marki Bukowski Design o lśniącym i niezwykle miłym w dotyku futerku, w kolorach kremowym i brązowym. Ma czarne oczka oraz ręcznie haftowany brązową nicią nosek i pyszczek.  Ma 25 cm. wielkości. Jest zawsze wesoła i gotowa do zabawy. Nie zapomnij zabrać jej ze sobą na każdy spacer. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej sprawia, że wygląda jak żywa.

Napisz opinię