Fanny - Burgundy Misia Świąteczna Bukowski Design 25cm

80,00 zł

7340031368995

Co to jest Fanny Bukowski Design?

Fanny to świąteczna misia marki Bukowski Design o lśniącym, miłym w dotyku, kręconym futerku, koloru brązowego. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowany ręcznie brązową nicią nosek i pyszczek. Spód jej łapek jest jasny. Ubrana jest w czerwony kołnierzyk z białą koronką, w którym wygląda elegancko i uroczo, a na prawym uchu ma dużą czerwoną kokardkę.

  • Wielkość: 25cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla dziewczynek i kobiet na święta. 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Fanny - Burgundy Misia Świąteczna Bukowski Design 25cm

Fanny - Burgundy Misia Świąteczna Bukowski Design 25cm

Fanny to świąteczna misia marki Bukowski Design o lśniącym, miłym w dotyku, kręconym futerku, koloru brązowego. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowany ręcznie brązową nicią nosek i pyszczek. Spód jej łapek jest jasny. Ubrana jest w czerwony kołnierzyk z białą koronką, w którym wygląda elegancko i uroczo, a na prawym uchu ma dużą czerwoną kokardkę. Ma wielkość 25 cm.

Napisz opinię