Alexander (Aleksander) Miś Świąteczny Bukowski Design 25cm.

94,00 zł

7340031368988

Co to jest Aleksander Bukowski Design?

Aleksander to pluszowy miś marki Bukowski Design o długim, lśniącym futerku w kolorze brązowym. Ma czarne, błyszczące oczy oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Przebrany jest w świąteczny, czerwony kubraczek świętego Mikołaja, na głowie ma czerwoną czapkę z pomponem, obszytą białym futerkiem. Jest bardzo wesoły i pogodny. Dotknij go, a przekonasz się jak bardzo jest miły w dotyku. Zrobiony został z niezwykle miękkich i delikatnych materiałów. 

  • Wielkość: 25cm

Miś Świąteczny

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla każdego na Święta Bożego Narodzenia.

 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Alexander (Aleksander) Miś Świąteczny Bukowski Design 25cm.

Alexander (Aleksander) Miś Świąteczny Bukowski Design 25cm.

Aleksander, pluszowy miś marki Bukowski Design o długim, lśniącym futerku w kolorze brązowym. Ma czarne, błyszczące oczy oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Przebrany jest w świąteczny, czerwony kubraczek świętego Mikołaja, na głowie ma czerwoną czapkę z pomponem, obszytą białym futerkiem. Jest bardzo wesoły i pogodny. 

25 cm.

Napisz opinię