Waldemar With Hat (Waldemar W Czapce) Bukowski Design 35cm

149,00 zł

7340031384964

Co to jest Waldemar with hat Bukowski Design?

Waldemar with hat to miś marki Bukowski Design o niezwykle miękkim, lśniącym i puszystym futerku, koloru jasnokremowego. Posiada czarne, urocze oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Na głowie ma zimową czapkę uszankę z brązowego futerka. Jest miękki i rozkosznie miły w dotyku. Doskonały przytulak na zimę. Dzięki oryginalnemu projektowi Barbary Bukowskiej miś wygląda niezwykle uroczo.

  • Wielkość: 35cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla każdego miłośnika misiów. 

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Waldemar With Hat (Waldemar W Czapce) Bukowski Design 35cm

Waldemar With Hat (Waldemar W Czapce) Bukowski Design 35cm

Waldemar with hat to miś marki Bukowski Design o niezwykle miękkim, lśniącym i puszystym futerku koloru jasnokremowego. Posiada czarne, urocze oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Na głowie ma zimową czapkę uszankę z brązowego futerka. Doskonały przytulak na zimę. Jest wielkości 35 cm.

Napisz opinię