Amaya lampa zapachowa

440,00 zł

55-861783

 Piękna linia ultradźwiękowej lampy zapachowej Amaya jest owocem inspiracji przyrodą i połączenia naturalnych materiałów z nowoczesną technologią. Troska o planetę i ochronę Ziemi jest dla nas bardzo ważne. Właśnie z myślą o tym zdecydowaliśmy się użyć ręcznie ciętego bambusu z odnawialnego źródła, z certyfikatem Forest Stewardship Council (FSC) do produkcji przepięknie zaprojektowanej podstawy, na której opiera się elegancka ceramiczna pokrywa,o kształcie przywodzącym na myśl kroplę wody.

Woda ważna jest w naszym życiu czy to w formie orzeźwiających kropli deszczu, czy też kojącej mgiełki unoszącej się wczesnym rankiem z odległej doliny, dyfuzor zapachy Amaya wniesie do twojego domu to samo poczucie spokoju.

Jeśli nalejesz trochę wody z kranu i kilka kropel wybranego olejku zapachowego lub eterycznego (zalecanego przez madebyzen) do ultradźwiękowej lampy zapachowej Amaya, wystarczy nacisnąć przycisk by zaczął on emitować chłodną, całkowicie bezpieczną, drobną zapachową mgiełkę stymulując twoje zmysły i pozwalając ci pogrążyć się w świecie relaksu, zdrowienia i wewnętrznej równowagi.

Uważa się, że jest to najlepszy sposób do wprowadzenia do otoczenia zapachu, gdyż nie wymaga on wysokiej temperatury, która działa niszcząco na olejki eteryczne. Jednak jeśli nie chcesz użyć olejku zapachowego ani eterycznego, nadal możesz cieszyć się korzyściami nawilżającej mgiełki, która pomaga także przeciwdziałać wysuszającemu wpływowi centralnego ogrzewania i klimatyzacji.

Emitowane przez energooszczędne żarówki LED, miękki, nastrojowe białe światło subtelnie sączy się przez ceramiczną pokrywę, dopełniając kojącego i stylowego wyglądu.

Twój dyfuzor Amaya wyposażono także w timer emisji zapachu, który można ustawić na 60, 120 i 180 minut. Idealnie nadaje się on do sytuacji, w których stosujesz intensywniejsze zapachy, aromaterapię,  lub czujesz, że możesz zasnąć.

Mgiełkę i światło można włączać niezależnie od siebie dzięki czemu Amaya może zdobić twój pokój, nawet gdy nie używasz lampy zapachowej.

  • Elegancki, opatentowany design
  • Mini nawilżacz
  • Można używać przy wyłączonym świetle - rozwiązanie idealne na noc.
  • Ciche działanie.
  • Lampa zapachowa
  • Energooszczędne żarówki LED
  • timer zapachu 60, 120, 180 minut
  • Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia automatyczne wyłączenie po spadku poziomu wody poniżej określonego minimum.

NADAJE SIĘ DO : sypialnia,  kuchnia, salon, łazienka, biuro, sklep, przestrzeń SPA, strefy relaksu, pokoje hotelowe, siłownie, szpitale i kliniki, idealne do wnętrz w których znajdują się zwierzęta.

BEZPIECZEŃSTWO: Athena automatycznie wyłącza się kiedy poziom wody spadnie poniżej określonego poziomu, dzięki czemu jest idealnie bezpieczny i nadaje się do użytku w pobliżu dzieci i zwierząt domowych.

FUNKCJE I WŁAŚCIWOŚCI:

Automatyczne wył. po wyczerpaniu wody:
tak
Czas pracy:
3-4 godz.
Materiał:
Ceramika + Bambus
Moc:
12W
Nastrojowe światło:
X
Opcja 1:
60, 120 & 180 min ustawienia mgiełki
Opcja bez światła, idealne rozwiązanie do pracy nocą:
tak
Opcje koloru:
biały
Opcje światła:
stałe, jasne
POJEMNOŚĆ:
110 ml
Wymiary (LxWxH) w cm :
13x13x18.5

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

 Amaya lampa zapachowa

Amaya lampa zapachowa

Athena Pink Glass lampa zapachowa to szklana lampa zapachowa firmy madebyzen

Napisz opinię