Athena Pink Glass lampa zapachowa

440,00 zł

55-861769

 

Athena Pink Glass lampa zapachowa

Ultradźwiękowa lampa zapachowa Athena cechuje się estetycznym designem, ma przepięknie ukształtowaną pokrywę z dekoracyjnego szkła, emitującą wspaniałą symfonię zapachu, mgiełki i światła, które roztaczają wokół aurę spokoju. Szklane pokrywy dostępne są w kolorach: szarym i różowym.

Athena perfekcyjnie wtopi się w każdą przestrzeń mieszkalną, ten dyfuzor generuje miękkie nastrojowe światło przy użyciu energooszczędnej zarówki LED, pomagając domownikom w relaksie. Urządzenie może działać także w wyłączonym oświetleniu, zapewniając drzemkę w obłoku delikatnych zapachów. Dzięki temu eleganckiemu dyfuzorowi poczujesz się w swoim pokoju niczym w eleganckim spa, gdy będzie roztaczał wybrane przez ciebie delikatne zapachy, oświetlając pomieszczenie nastrojowym światłem i rzucając wzory cieni.

Jeśli nalejesz trochę wody z kranu i kilka kropel wybranego olejku zapachowego lub eterycznego do tego dyfuzora, po naciśnięciu przycisku zacznie on emitować chłodną, drobną zapachową mgiełkę stymulując twoje zmysły i pozwalając ci pogrążyć się w świecie relaksu, zdrowienia i wewnętrznej równowagi. Uważa się, że jest to najlepszy sposób wprowadzenia do otoczenia zapachu, ponieważ nie wymaga wysokiej temperatury, która działa niszcząco na olejki eteryczne.

Używając dyfuzora bez olejku zapachowego czy eterycznego, nadal możesz korzystać z zalet nawilżającej mgiełki, która idealnie przeciwdziała suchości powietrza wywołanej przez współczesne systemy centralnego ogrzewania i klimatyzacji.

madebyzen to brytyjska marka wspierana przez zainspirowanych projektantów, którzy nieustannie doskonalą stare produkty i dodają do nich nowe. madebyzen spełnia najwyższe standardy jakości i cieszy się uznaniem na całym świecie.

NADAJE SIĘ DO : sypialnia,  kuchnia, salon, łazienka, biuro, sklep, przestrzeń SPA, strefy relaksu, pokoje hotelowe, siłownie, szpitale i kliniki, idealne do wnętrz w których znajdują się zwierzęta.

BEZPIECZEŃSTWO: Athena automatycznie wyłącza się kiedy poziom wody spadnie poniżej określonego poziomu, dzięki czemu jest idealnie bezpieczny i nadaje się do użytku w pobliżu dzieci i zwierząt domowych.

FUNKCJE I WŁAŚCIWOŚCI:

  • Elegancki, opatentowany design
  • Mini nawilżacz
  • Można używać przy wyłączonym świetle - rozwiązanie idealne na noc.
  • Ciche działanie.
  • Lampa zapachowa
  • Energooszczędne żarówki LED
  • Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia automatyczne wyłączenie po spadku poziomu wody poniżej określonego minimum

Automatyczne wył. po wyczerpaniu wody:
tak
Czas pracy:
5 godzin
Materiał:
szklo
Moc:
9W
Nastrojowe światło:
X
Opcja bez światła, idealne rozwiązanie do pracy nocą:
tak
Opcje koloru:
szara / różowa
Opcje światła:
stałe, jasne
POJEMNOŚĆ:
100 ml
Wymiary (LxWxH) w cm :
10.7 x 10.7 x 17.8

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Athena Pink Glass lampa zapachowa

Athena Pink Glass lampa zapachowa

Athena Pink Glass lampa zapachowa to szklana lampa zapachowa firmy madebyzen

Napisz opinię