Mercura lampa zapachowa

55-7862155

Nitrum Mercura to stylowa i elegancka lampa zapachowa . Posiada cętkowane szkło a pokrywa jest w kształcie kopuły z przydymionym wnętrzem.
Doskonale harmonizuje się z każdym wystrojem wnętrza.
Te eleganckie i nowoczesne lampy zapachowe sprawiają, że twoja przestrzeń, twój pokój zamienia się w małe prywatne spa, które otacza się nieskazitelnym wybranym przez Ciebie zapachem w otoczeniu delikatnego, relaksującego światła.

Poprzez umieszczenie w lampie zapachowej wody z kranu oraz kilku kropli ulubionego olejku eterycznego lub zapachowego i naciśnięcie jednego przycisku, od razu uwalnia się pachnąca mgiełka, która rozprzestrzenia się wokół naszego otoczenia, pobudzając nasze zmysły oraz pozwalając się zatopić w sferze
odprężającego uzdrowienia, dając poczucie równowagi.
Uważa się, że użycie lampy zapachowej jest najlepszym sposobem na rozprzestrzenienie się zapachu wprzestrzeni, ponieważ bez bezpośredniego ciepła, olejki eteryczne, nie ulegają rozkładowi.

Dyfuzory z kolekcji Nitrum mają również kontrolę przerywanej mgiełki, która automatycznie przełącza dyfuzję zapachu mgiełki wyłączając się co kilka sekund, co jest idealne przy użyciu silniejszych zapachów. Używanie dyfuzora bez zapachu lub olejku, jest nadal dla nas bardzo korzystne gdyż sama mgiełka doprowadza do nawilżania powietrza , które jest idealne do zwalczania suchego powietrza stworzonego przez dzisiejszy system centralnego ogrzewania i klimatyzacji.

NADAJE SIĘ DO : sypialnia,  kuchnia, salon, łazienka, biuro, sklep, przestrzeń SPA, strefy relaksu, pokoje hotelowe, siłownie, szpitale i kliniki, idealne do wnętrz w których znajdują się zwierzęta.

BEZPIECZEŃSTWO: Nitrum wyłącza się automatycznie, gdy woda spadnie poniżej pewnego poziomu. Dzięki temu lampa zapachowa jest w pełni bezpieczna i idealna do stosowania przy w otoczeniu dzieci i zwierząt.

FUNKCJE I WŁAŚCIWOŚCI:

• Automatyczny wyłącznik
• Łatwa obsługa i konserwacja
• Niskie zużycie energii
• Jasne oświetlenie kolorowe LED

utomatyczne wył. po wyczerpaniu wody:
tak
Czas pracy:
3,5 godziny
Materiał:
Szkło
Moc:
12W
Nastrojowe światło:
X
Opcja 2:
Interwał mgiełki, idealna opcja przy intensywnych zapachach
Opcja bez światła, idealne rozwiązanie do pracy nocą:
tak
POJEMNOŚĆ:
60 ml
Wymiary (LxWxH) w cm :
12,6 x 13,4 cm

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Mercura lampa zapachowa

Mercura lampa zapachowa

Mercura z kolekcja NITRUM to szklana lampa zapachowa firmy madebyzen

Napisz opinię