Kot Ziggy (Ziggy Cat) Bukowski Design 15cm

  • beżowy
  • szary
  • rudy

Co to jest Ziggy Cat Bukowski Design?

Ziggy Cat jest misiem marki Bukowski Design o krótkim, miękkim futerku koloru kremowego. Jest przebrany w uroczy strój kotka. Posiada wyhaftowane ręcznie brązowe oczka, pyszczek i nosek.

Przebranie kotka występuje w kolorach:

  • kremowym
  • rudym
  • szarym     

Wielkość 15cm

Jakość i bezpieczeństwo

Ziggy Cats nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane zostały ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami umieszczonymi w zabezpieczonych, szytych torebkach. Plastikowe kulki są okrągłe i większe niż 2 mm oraz trójwymiarowe, zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa.  Mają bezpieczne, ręcznie haftowane detale takie jak oczy, pyszczki i noski. Wszystkie pluszaki Bukowski Design mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Są idealnym prezentem dla małego dziecka.

 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Kot Ziggy (Ziggy Cat) Bukowski Design 15cm

Kot Ziggy (Ziggy Cat) Bukowski Design 15cm

Miś Bukowski w uroczym przebraniu kotka o wielkości 15 cm, pochodzi z kolekcji "baby colection". Dostępny w białym, szarym lub rudym futerku

Napisz opinię