Babeczka Do Kąpieli Jolly Holidays BadeFee

26,00 zł

BC065

eleganckie opakowanie prezentowe gratis!

Kąpiel kremowa w postaci przepięknej babeczki na bazie masła kakaowego, organicznego masła shea i cennych olejków o różnorodnych bazach dekoracyjno kwiatach.

Do wyboru 3 różne uśmiechy  ( w  opisie proszę zaznaczyć 1,2lub3 )  cena za 1 sztukę

Masła do kąpieli BadeFee:

Ręcznie robione masła do kąpieli w formie pralinek, trufli, kostek, donutów, czekoladek, babeczek powoli rozpuszczają się w ciepłej wodzie. Doświadcz delikatnego masła działającego relaksująco i odżywiającego Twoją skórę, zrobionego na bazie masła kakaowego, masła Shea i innych cennych naturalnych olejów. Kosmetyki do kąpieli wyglądające jak produkty cukiernicze są ślicznie przystrojone ziołami, kwiatami i różnymi elementami dekoracyjnymi. Te cenne produkty mogą być codzienną ucztą dla ciała i ducha i jednocześnie stanowić przepiękną i niepowtarzalną dekorację w Twojej łazience.

Babeczka do kąpieli Jolly Holidays BadeFee:

Ręcznie robione babeczki kąpielowe to prawdziwa uczta dla zmysłów! Poprawiają nastrój, zapewniając odprężającą kąpiel i pielęgnują Twoją skórę. Te śliczne słodycze do kąpieli natychmiast przyciągają uwagę ze względu na wyjątkowy wygląd. Jedno jest ładniejsze od drugiego. Pięknie udekorowane ręcznie babeczki odżywiają Twoją skórę delikatnie i czule dzięki zawartości masła kakaowego, masła shea i innych cennych naturalnych olejów.

Wystarcza na 3 kąpiele

Pamiętaj, że mimo apetycznego wyglądu – ciasteczka są niejadalne!

Sposób użycia: Użyj dekoracyjnego kremu z górnej części ciasteczka i wrzuć do ciepłej wody i pozostaw do całkowitego rozpuszczenia, a pozostałą część urzyj na dwie następne kąpiele.

Waga: 100 g

Zapach: owocowy,

Truskawka, rabarbar, wanilia, pomarańcza

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Babeczka Do Kąpieli Jolly Holidays BadeFee

Babeczka Do Kąpieli Jolly Holidays BadeFee

Babeczka do kąpieli Jolly Holidays :

Ręcznie robione babeczki kąpielowe to prawdziwa uczta dla zmysłów! Poprawiają nastrój, zapewniając odprężającą kąpiel i pielęgnują Twoją skórę. Te śliczne słodycze do kąpieli natychmiast przyciągają uwagę ze względu na wyjątkowy wygląd.

Napisz opinię