Pralina Do Kąpieli Petit Amour BadeFee

15,00 zł

BP017

Masła do kąpieli:

Ręcznie robione masła do kąpieli w formie pralinek, trufli, kostek, donutów, czekoladek, babeczek powoli rozpuszczają się w ciepłej wodzie. Doświadcz delikatnego masła działającego relaksująco i odżywiającego Twoją skórę, zrobionego na bazie masła kakaowego, masła Shea, a także innych cennych naturalnych olejów. Kosmetyki do kąpieli wyglądające jak produkty cukiernicze są ślicznie przystrojone ziołami, kwiatami i różnymi elementami dekoracyjnymi. Te cenne produkty mogą być codzienną ucztą dla ciała i ducha i jednocześnie stanowić przepiękną i niepowtarzalną dekorację w Twojej łazience.

Pralina do kąpieli: Petit Amour - Mała Miłość

Ręcznie robione masła do kąpieli w formie pralin to prawdziwa uczta dla zmysłów! Poprawiają nastrój, zapewniając odprężającą kąpiel i pielęgnują Twoją skórę. Te składające się z masła kakaowego, masła shea oraz szlachetnych olejów słodycze kąpielowe nie tylko są cennym źródłem bogatych składników odżywiających skórę ale również prezentują się niezwykle inspirująco, ozdobione dekoracjami i kwiatami.

Wystarcza na jedną kąpiel.

Sposób użycia: Włóż do ciepłej wody podczas brania kąpieli i poczekaj aż dobroczynne składniki i olejki eteryczne rozpuszczą się i otulą Twoją skórę.

Waga: 40 g

Pamiętaj – mimo apetycznego wyglądu, praliny nie są do jedzenia!

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Pralina Do Kąpieli Petit Amour BadeFee

Pralina Do Kąpieli Petit Amour BadeFee

Pralina do kąpieli: Petit Amour - Mała Miłość

Ręcznie robione masła do kąpieli w formie pralin to prawdziwa uczta dla zmysłów! Poprawiają nastrój, zapewniając odprężającą kąpiel i pielęgnują Twoją skórę.

Napisz opinię