Oscar with Friend (Oskar z Przyjacielem) Bukowski Design 25cm

  • różowy sweterek
  • niebieski sweterek

Co to jest Oskar with Friend Bukowski Design?

Oskar With Friend to miś marki Bukowski Design o jasnym, niezwykle gładkim futerku. Posiada czarne oczy oraz wyhaftowany ręcznie nosek i pyszczek. Jest ubrany w golfowy sweterek. Jest zawsze wesoły i pogodny, gotowy do zabawy. Występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: o kremowym futerku, beżowym nosku i szarym sweterku oraz o jasnobeżowym futerku, brązowym nosku i jasnobrązowym sweterku. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej sprawia, że jest on wyjątkowo uroczy.

  • Wielkość 25cm

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Bukowski Design:

Zabawki Bukowski Design nie uczulają i zachowują miękkość na długo, ponieważ wykonane są ręcznie z całkowicie nowych, nie pochodzących z recyklingu, najlepszej jakości syntetycznych materiałów. Posiadają tzw. „safty eyes”, co z angielskiego oznacza „bezpieczne oczy”, są one podwójnie zablokowane, dzięki czemu prawie niemożliwe jest oderwanie ich, zwłaszcza dla dziecka. Zabawki wykonane są z miękkiej poliestrowej waty, a niektóre z nich wypełnione są także plastikowymi kuleczkami w zabezpieczonych, szytych torebkach. Wszystkie pluszaki mają europejski certyfikat CE zgodnie z normą 71-1/2, który świadczy o bezpieczeństwie dla zdrowia, a także środowiska naturalnego. Nadają się do prania ręcznie w trzydziestu stopniach.

Będzie dobrym prezentem dla osoby, którą kochasz.

Powiązane produkty

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Oscar with Friend (Oskar z Przyjacielem) Bukowski Design 25cm

Oscar with Friend (Oskar z Przyjacielem) Bukowski Design 25cm

Oskar With Friend to miś marki Bukowski Design o jasnym, niezwykle gładkim futerku. Posiada czarne oczy oraz wyhaftowany ręcznie nosek i pyszczek. Jest ubrany w golfowy sweterek. Występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: o kremowym futerku, beżowym nosku i szarym sweterku oraz o jasnobeżowym futerku, brązowym nosku i jasnobrązowym sweterku. Ma 25 cm. wielkości.

Napisz opinię