INNE Jest 26 produktów.

 • Hoho to sówka marki Bukowski Design. Posiada czarne, słodkie oczy z brązową tęczówką oraz brązowy dziobek. Jej brzuszek jest koloru kremowego, pyszczek białego, „piórka” są w szarym kolorze, a skrzydełka są brązowe.

  42,00 zł
 • Blanca to sowa marki Bukowski Design o kremowym futerku. Posiada czarne oczka z brązowymi tęczówkami, brązowy dziobek i biały pyszczek. Wykonana jest z niezwykle delikatnego i miłego w dotyku materiału. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej sprawia, że sówka że jest niezwykle urocza i wygląda jak żywa.

  39,00 zł
 • Ziggy Elephant jest misiem marki Bukowski Design w przebraniu słonika. Jego futerko jest koloru kremowego, a przebranie szarego. Posiada wyhaftowane ręcznie brązową nicią oczka oraz beżową nicią pyszczek i nosek, są one bezpieczne dla niemowlaków. Pochodzi z kolekcji „Baby Collection”. Został wykonany z niezwykle miękkich w dotyku materiałów z krótkiego...

  41,00 zł
 • Hoover and Herb, pluszowe foki marki Bukowski Design posiadające krótkie, miłe futerko o kolorze beżowym lub kremowym. Mają duże, niezwykle urocze czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowane noski i pyszczki. Są wielkości 20 cm.

  47,00 zł
 • Sweet Lefty – Baby Rug to owieczka w formie kocyka marki Bukowski Design. Ma biały pyszczek oraz niezwykle miękkie futerko. Posiada wyhaftowane brązowe oczy oraz wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: w beżowym oraz kremowych futerku. Wykonana została z niezwykle delikatnych i miłych w dotyku materiałów,...

  58,00 zł
 • Peaky to pluszowy nietoperz marki Bukowski Design o niezwykle miękkim futerku w kolorze szarym. Posiada czarne oczka, a jego dziobek, łapki, wewnętrzna strona uszu oraz skrzydełek jest kremowa. Dzięki oryginalnemu projektowi Barbary Bukowskiej wygląda uroczo. Ma wielkość 14 cm. Zrobiony jest z niesamowicie delikatnych i miłych w dotyku materiałów.

  39,00 zł
 • Figlarny Oswald to pluszowy koziołek marki Bukowski Design o jasnokremowym, krótkim futerku. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest zawsze wesoły i gotowy do zabawy. Ma zabawną bródkę i ogonek. Został wykonany z delikatnych i miłych w dotyku materiałów.

  65,00 zł
 • Sweet Hoho to sówka marki Bukowski Design. Posiada czarne, słodkie oczy z brązową tęczówką oraz brązowy dziobek. Jej brzuszek jest koloru kremowego, pyszczek białego, „piórka” są w szarym kolorze, a skrzydełka są brązowe.

  55,00 zł