INNE Jest 26 produktów.

 • Brelok  Brunis i Blixten to małe wiewiórki marki Bukowski Design. Posiadają czarne oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Dostępne są dwóch wersjach: z brązowym oraz szarym futerkiem. Mają po 10 cm. wielkości. Są malutkie, dzięki czemu można włożyć je do torby i zabrać w każdą podróż. Mają urocze i sympatyczne pyszczki i zabawne ogonki.

 • Co to jest Lazy Lefty Bukowski Design? Lazy Lefty to owca marki Bukowski Design o niezwykle miękkim w dotyku futerku koloru kremowego. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek.

 • Co to jest The Big Lefty Bukowski Design? The Big Lefty to owca marki Bukowski Design o niezwykle miękkim w dotyku futerku koloru kremowego. Posiada brązowe oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Pod szyją jest przewiązana miękką chustką. Ma spuszczone uszka i wygląda niezwykle uroczo.

 • Co to jest Ziggy Happy Chicky Bukowski Design? Ziggy Happy Chicky to miś w przebraniu kurczaka marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. Ma białą główkę oraz łapki.

  60,00 zł
 • Co to jest Ziggy Happy Kwa Kwa Bukowski Design? Ziggy Happy Kwa Kwa to miś w przebraniu kaczki marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. Ma białą główkę oraz łapki. Jego przebranie kaczki jest w kolorach szarych i bieli.

  60,00 zł
 • Co to jest Little Chicky Bean Bukowski Design? Little Chicky Bean to pluszowy kurczak marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy, są one całkowicie bezpieczne dla małych dzieci. Jego dziobek i łapki są pomarańczowe, ubrany jest w jasnozielone ubranko, a pod szyją przewiązany jest szarym szalikiem.

  54,00 zł
 • Co to jest Baby Elvis Bukowski Design? Baby Elvis to pluszowy pies marki Bukowski Design, o lśniącym, czarnym futerku. Posiada błyszczące, czarne oczka, czarny nosek oraz wyszywany pyszczek.

 • Cute Jumpy, wiewiórka marki Bukowski Design o rudym, krótkim futerku. Ma ręcznie wyhaftowane brązową nicią oczy, oraz pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków. Ma brązowy nosek, ogonek oraz portki, jej koszulka jest w paski. Jej pyszczek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru kremowego, a ogonek brązowy. Jumpy doskonale nadaje się dla...

  58,00 zł
 • The Big Foxy to lisek marki Bukowski Design o rudym, krótkim futerku. Ma ręcznie wyhaftowane brązową nicią oczy, oraz pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków. Ma brązowy nosek i portki oraz koszulkę w paski. Pyszczek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru kremowego, a łapki żółte. Jego spodenki są szare, a koszulka w szaro-białe paski, z...

  99,00 zł
 • The Big Jumpy to wiewiórka marki Bukowski Design o rudym, krótkim futerku. Ma ręcznie wyhaftowane brązową nicią oczy, oraz pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków. Ma brązowy nosek i portki oraz koszulkę w paski. Pyszczek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru kremowego, uszy zakończone są beżowymi pędzelkami. Jej ogon jest wykonany z...

  99,00 zł
 • Bernard i Denis to małpki marki Bukowski Design o niesamowicie miękkim futerku. Mają czarne oczy z brązowymi tęczówkami i ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek oraz pyszczek. Ich twarze i łapki są beżowe. Posiadają zabawny, długi ogonek. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: o jasnobrązowym oraz jasnokremowym futerku. Mają wielkość 40 cm.

  110,00 zł
 • Jumpy, to wiewiórka marki Bukowski Design o rudym, krótkim futerku. Ma ręcznie wyhaftowane oczy, oraz pyszczek brązową nicią, są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków.  Ma brązowy nosek i portki oraz koszulkę w paski. Pyszczek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru kremowego, uszy zakończone są beżowymi pędzelkami. Jej ogon jest wykonany z futerka o...

  74,00 zł
 • Hoho to sowa w formie breloczku marki Bukowski Design. Posiada czarne, słodkie oczy z brązową tęczówką oraz brązowy dziobek. Jej brzuszek jest koloru kremowego, pyszczek białego, „piórka” są w szarym kolorze, a skrzydełka są brązowe. Wykonana jest z niezwykle puszystego i miłego w dotyku materiału, który do złudzenia przypomina piórka.

  33,00 zł
 • Hubert to jeżyk marki Bukowski Design. Jest beżowy, a jego miękkie igły są koloru szarego. Posiada czarne oczka, brązowy nosek i czerwony pyszczek. Jest wielkości 7 cm, idealnie mieści się w dłoni dziecka. Występuje w dwóch różnych pozycjach: leżący na brzuchu oraz na plecach.

  39,00 zł
 • Doris to dzik marki Bukowski Design. Posiada niezwykle miękkie, brązowe futerko o włosiu średniej długości. Jego ryjek, raciczki, ogonek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru beżowego. Posiada czarna, błyszczące oczka, wyhaftowany brązowy nosek i kły koloru kremowego. Wykonany jest z niesamowicie miękkich i puszystych materiałów. Ma 15 cm długości.

  49,00 zł
 • Baby Egil i Thorild, łosie marki Bukowski Design. Mają gęste, miłe futerko i sympatyczne pyszczki. Posiadają błyszczące czarne oczka i wyhaftowane brązową nicią pyszczki. Dostępne są w dwóch wersjach: z beżowo-szarym futerkiem i beżowo-szarymi kopytkami, pyszczkiem i porożem oraz brązowym futerkiem i beżowymi kopytkami, pyszczkiem i porożem. Są wielkości...

  59,00 zł
 • Baby Brunis i Blixten to małe wiewiórki marki Bukowski Design. Posiadają czarne oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Dostępne są dwóch wersjach: z brązowym oraz szarym futerkiem. Mają po 15 cm. wielkości. Są malutkie, dzięki czemu można włożyć je do torby i zabrać w każdą podróż. Mają urocze i sympatyczne pyszczki i zabawne ogonki.

 • Hubert Baby Rug to jeż marki Bukowski Design. Jego pyszczek, uszka, brzuszek oraz łapki są koloru białego. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczka, nosek oraz pyszczek, które są bezpieczne dla małych dzieci. W łapce trzyma malutki, miękki kocyk. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: z miękkimi igiełkami oraz kocykiem w bieli oraz z miękkimi...

  32,00 zł