PSY Jest 11 produktów.

 • wilk brelok do kluczy

  33,00 zł
 • Elton & Lord  to  pluszowy piesek marki Bukowski Design o puszystym, miękkim futerku koloru jasnobrązowego. Posiada czarne oczy, brązowy nos oraz brązowe „poduszki” na łapkach. Ma zabawnie spuszczone uszy. Został wykonany z miłych w dotyku materiałów, jest miękki, doskonale nadaje się do przytulania.

 • St. Bernard to duży pluszowy piesek marki Bukowski Design o puszystym, miękkim futerku koloru jasnobrązowego. Posiada czarne oczy, brązowy nos oraz brązowe „poduszki” na łapkach. Ma zabawnie spuszczone uszy. Został wykonany z miłych w dotyku materiałów, jest miękki, doskonale nadaje się do przytulania.

 • Ulysses to duży pluszowy piesek. Pudel ze znanej marki Bukowski Design o puszystym, miękkim futerku koloru jasnobeżowego. Posiada czarne oczy,długie futr. Ma zabawnie spuszczone uszy. Został wykonany z miłych w dotyku materiałów, jest miękki, doskonale nadaje się do przytulania.

 • Co to jest Baby Elvis Bukowski Design? Baby Elvis to pluszowy pies marki Bukowski Design, o lśniącym, czarnym futerku. Posiada błyszczące, czarne oczka, czarny nosek oraz wyszywany pyszczek.

 • Baby Gentleman, pluszowy Buldog francuski marki Bukowski Design. Posiada niezwykle gładkie i miłe w dotyku, jasnokremowe futerko, o krótkim włosiu. Ma czarne oczka i czarny nosek. Na futerku wokół oka oraz na uchu ma czarne łatki. Jest wielkości 15 cm. Nie zapomnij zabrać go ze sobą na każdy spacer. Dzięki oryginalnemu projektowi Barbary Bukowskiej jest...

 • Lazy Manfred to duży pluszowy piesek marki Bukowski Design o puszystym, miękkim futerku koloru jasnobrązowego. Posiada czarne oczy, brązowy nos oraz brązowe „poduszki” na łapkach. Ma zabawnie spuszczone uszy. Został wykonany z miłych w dotyku materiałów, jest miękki, doskonale nadaje się do przytulania.

 • Skrallan i Denis to pieski-breloki marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku, krótkim futerku. Posiadają czarne, słodkie oczka oraz wyhaftowane brązową nicią noski i pyszczki. Mają zabawnie stojące uszy i wyglądają niezwykle uroczo. 

  29,00 zł
 • Buddy to piesek, spaniel marki Bukowski Design, o lśniącym, kręconym futerku koloru jasnobrązowego. Ma czarne oczka z brązową tęczówką oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest niesamowicie miękki, zrobiony z delikatnych i puszystych materiałów, bardzo przyjemny w dotyku. Ma 25 cm.

 • Buddylina to piesek marki Bukowski Design o lśniącym i niezwykle miłym w dotyku futerku, w kolorach kremowym i brązowym. Ma czarne oczka oraz ręcznie haftowany brązową nicią nosek i pyszczek.  Ma 25 cm. wielkości. Jest zawsze wesoła i gotowa do zabawy. Nie zapomnij zabrać jej ze sobą na każdy spacer. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej sprawia, że...

  58,00 zł