KOTY Jest 5 produktów.

 • Guccio, kotek marki Bukowski Design o miękkim, kremowym futerku. Jego oczka są czarne, a nosek i pyszczek wyhaftowane brązową nicią. Mierzy ok. 14 cm.

 • Miś Bukowski w uroczym przebraniu kotka o wielkości 15 cm, pochodzi z kolekcji "baby colection". Dostępny w białym, szarym lub rudym futerku

 • Maciek, kotek marki Bukowski Design o szarym, pręgowanym futerku. Ma kremowe uszka, łapki, pyszczek oraz wąsiki. Jest wielkości 18 cm. Występuje w dwóch wersjach: z różowym noskiem i fioletową kokardą zawiązaną na karku lub z brązowym noskiem i brązową kokardą zawiązaną pod szyją.

  56,00 zł
 • Loke The Kitty to pluszowy kotek marki Bukowski Design o rudym, pręgowanym futerku. Posiada kremowe uszka, łapki, pyszczek oraz wąsiki. Ma długi ogonek oraz kokardę zawiązaną pod szyją. Jego pyszczek i nosek są ręcznie wyhaftowane. Jest wielkości 25 cm. Występuje w dwóch wariantach, z różowym lub brązowym noskiem. 

  74,00 zł
 • Bambo to czarny kot marki Bukowski Design o niezwykle miękkim i lśniącym futerku o długim włosiu. Jego pyszczek, uszy oraz łapki są jasne. Ma czarne oczka oraz wyhaftowane nicią pyszczek i nosek. Jest długości 25 cm. Występuje w dwóch rodzajach, z różowym noskiem i fioletową kokardką zawiązaną na karku lub brązowym noskiem i brązową kokardką zawiązaną pod...

  65,00 zł