MISIE Jest 51 produktów.

 • Romunia my friend to urocza misia marki Bukowski Design w czerwonej sukience z kapturem obszytym białym futerkiem. Jej oczka są czarne i błyszczące, a jej uśmiechnięty i sympatyczny pyszczek wraz z noskiem są wyhaftowane brązową nicią. Na prawym uchu ma przewiązaną białą kokardkę. Jej jasnobrązowe futerko jest lśniące i miłe w dotyku. Jest wielkości 40 cm. 

  158,00 zł
 • Sara to miś w sukience marki Bukowski Design o niezwykle gładkim futerku koloru beżowego. Posiada czarne, błyszczące oczy oraz ręcznie wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Ubrana jest w elegancką, długą kreację koloru szarego z długą kokardką. Głowę przewiązaną ma opaską z kokardą. Dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: z niebieskimi lub...

  158,00 zł
 • Pretty Anna to miś – baletnica marki Bukowski Design. Posiada niezwykle miękkie i miłe w dotyku futerko o kolorze kremowym. Ma czarne, urocze oczka oraz wyhaftowany beżową nicią nosek i pyszczek. Jest ubrana w śliczną, tiulową spódnicę baletnicy, a na uszach ma różowe kokardki. Wykonana została z delikatnych materiałów, doskonale nadaje się do...

  77,00 zł
 • San Pietro i San Paolo, misie – aniołki marki Bukowski Design o białym, miękkim futerku. Posiadają błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. Z tyłu doczepione mają białe, pluszowe skrzydełka. Dostępne są w dwóch wersjach: w czapce uszatce z futerka oraz w kamizelce z futerka. Mają wielkość 20 cm.

 • Masterchef to miś-kucharz marki Bukowski Design o lśniącym, niezwykle miłym w dotyku futerku koloru jasnobrązowego. Posiada czarne oczy oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Ubrany jest w strój kucharski; spodnie w niebieską kratę, biały fartuch, na głowie ma białą kucharską czapkę, szyję przewiązaną ma czerwoną hustą.

 • Artur to miś o jasnobrązowym, miękkim futerku o długim włosiu marki Bukowski Design. Pod szyją przewiązaną ma dużą kokardę, z którą wygląda jak elegancko zapakowany prezent. Posiada duży, zabawny brzuszek i jest miękki w dotyku. Mierzy 35 cm.

 • Guardian Angels Baby to miś – aniołek marki Bukowski Design o jasnobrązowym futerku. Posiada czarne oczka, oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jego łapki od spodu oraz pyszczek są koloru jasnokremowego. Z tyłu ma skrzydełka. Dostępne są w dwóch wariantach: z pastelowo różowymi skrzydełkami i kokardką na głowie oraz błękitnymi skrzydełkami i...

 • Frank i Antoine Bukowski Design, misie marki Bukowski Design o miękkim i włochatym futerku. Posiadają czarne, błyszczące oczka, a ich noski i pyszczki wyszyte są brązową nicią. Frank posiada białe futerko, a Antoine jasnobrązowe. Wyglądają zawsze elegancko ze swoimi pięknymi kokardami w czerwoną kratę. Mają wielkość 30 cm.

  76,00 zł
 • Teddy to miś marki Bukowski Design o puszystym, kręconym i niezwykle miękkim w dotyku futerku koloru kremowego. Posiada czarne oczy oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Przewiązany jest pod szyją szyfonową kokardą o brązowym kolorze. Na tylniej łapce ma wyhaftowany napis „MY FIRST TEDDY”. Ma 30 cm. wysokości.

  69,00 zł
 • Roi The Great Kazimierz to miś marki Bukowski Design o długim, niezwykle miękkim w dotyku futerku, koloru jasnobrązowego. Ubrany jest w królewski strój: białą szatę i czerwoną pelerynę, jego głowę zdobi złota korona wykonana z tkaniny. Posiada czarne oczy oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek.

 • Kasper the Seaman o miś-marynarz marki Bukowski Design o jasnobrązowym futerku. Posiada czarne oczy oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek, na tylnej łapce ma czerwone serduszko. Ubrany jest w marynarski sweterek w granatowo-białe paski z kotwicą. Jego łapki są ruchome, co nawiązuje do klasycznych , starych modeli misi.

 • Les Matelots to miś-marynarz marki Bukowski Design o krótkim, lśniącym futerku koloru brązowego. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Ubrany jest w biało-niebieski strój marynarski z czapką.

 • Baby Lorenzo Bukowski Design to miś marki Bukowski Design. Ma wielkość 15 cm. Ma czarne, błyszczące oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest ciepło odziany w biały sweterek w zimowe, czerwone wzorki i wełnianą czapkę. Dostępny jest w dwóch wersjach: z białą czapką i wyhaftowaną na niej czerwoną śnieżynką oraz z czerwoną czapką i...

 • Ernest to miś marki Bukowski design o niezwykle miękkim i miłym w dotyku futerku. Posiada słodkie, czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest ubrany w ciepły, zimowy sweterek o kolorze czerwonym, w białe wzorki. Występuje w wariantach kolorystycznych: w beżowym oraz kremowym futerku. Został wykonany z materiałów wysokiej...

 • Waldemar with hat to miś marki Bukowski Design o niezwykle miękkim, lśniącym i puszystym futerku koloru jasnokremowego. Posiada czarne, urocze oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Na głowie ma zimową czapkę uszankę z brązowego futerka. Doskonały przytulak na zimę. Jest wielkości 35 cm.

  149,00 zł