Lista produktów producenta: BUKOWSKI

 • Baby Serge and dr Paul to misie marki Bukowski Design o niezwykle miękkim futerku. Mają czarne, słodkie oczy i wyhaftowane ręcznie brązową nicią noski i pyszczki. Ubrane są w zimową, ciepłą czapkę uszatkę z futerka. Występuje w dwóch odmianach: w pomarańczowo-beżowym oraz szaro-beżowym futerku. Ma 14 cm. 

 • Baby Lorenzo Bukowski Design to miś marki Bukowski Design. Ma wielkość 15 cm. Ma czarne, błyszczące oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest ciepło odziany w biały sweterek w zimowe, czerwone wzorki i wełnianą czapkę. Dostępny jest w dwóch wersjach: z białą czapką i wyhaftowaną na niej czerwoną śnieżynką oraz z czerwoną czapką i...

 • Co to jest Baby Karin i Calle Bukowski Design? Baby Carin i Calle to pluszowe króliki marki Bukowski Design o miłym w dotyku futerku. Posiadają czarne, urocze oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. 

  49,00 zł
 • Hubert to jeżyk marki Bukowski Design. Jest beżowy, a jego miękkie igły są koloru szarego. Posiada czarne oczka, brązowy nosek i czerwony pyszczek. Jest wielkości 7 cm, idealnie mieści się w dłoni dziecka. Występuje w dwóch różnych pozycjach: leżący na brzuchu oraz na plecach.

  39,00 zł
 • Guccio, kotek marki Bukowski Design o miękkim, kremowym futerku. Jego oczka są czarne, a nosek i pyszczek wyhaftowane brązową nicią. Mierzy ok. 14 cm.

 • Baby Graham to pluszowy króliczek marki Bukowski Design. Jego długie, miękkie futerko jest koloru szaro-brązowego. Pyszczek, łapki i wewnętrzną stronę uszu ma jasne. Posiada czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowane nosek i pyszczek. Ma zabawnie spuszczone uszka. Jest wielkości 15 cm.

 • Baby Gentleman, pluszowy Buldog francuski marki Bukowski Design. Posiada niezwykle gładkie i miłe w dotyku, jasnokremowe futerko, o krótkim włosiu. Ma czarne oczka i czarny nosek. Na futerku wokół oka oraz na uchu ma czarne łatki. Jest wielkości 15 cm. Nie zapomnij zabrać go ze sobą na każdy spacer. Dzięki oryginalnemu projektowi Barbary Bukowskiej jest...

 • Co to jest Baby Elvis Bukowski Design? Baby Elvis to pluszowy pies marki Bukowski Design, o lśniącym, czarnym futerku. Posiada błyszczące, czarne oczka, czarny nosek oraz wyszywany pyszczek.

 • Baby Egil i Thorild, łosie marki Bukowski Design. Mają gęste, miłe futerko i sympatyczne pyszczki. Posiadają błyszczące czarne oczka i wyhaftowane brązową nicią pyszczki. Dostępne są w dwóch wersjach: z beżowo-szarym futerkiem i beżowo-szarymi kopytkami, pyszczkiem i porożem oraz brązowym futerkiem i beżowymi kopytkami, pyszczkiem i porożem. Są wielkości...

  59,00 zł
 • Baby Brunis i Blixten to małe wiewiórki marki Bukowski Design. Posiadają czarne oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Dostępne są dwóch wersjach: z brązowym oraz szarym futerkiem. Mają po 15 cm. wielkości. Są malutkie, dzięki czemu można włożyć je do torby i zabrać w każdą podróż. Mają urocze i sympatyczne pyszczki i zabawne ogonki.

 • Baby Beauty to królik marki Bukowski Design o puszystym i niezwykle miękkim biały futerku z długim włosiem. Ma czarne, słodkie oczka oraz ręcznie haftowany różową nicią nosek i pyszczek. Na uszkach ma białe kokardki. Ma słodko spuszczone uszka i wygląda niezwykle uroczo. Ma 25 cm. wysokości.

 • Artur to miś o jasnobrązowym, miękkim futerku o długim włosiu marki Bukowski Design. Pod szyją przewiązaną ma dużą kokardę, z którą wygląda jak elegancko zapakowany prezent. Posiada duży, zabawny brzuszek i jest miękki w dotyku. Mierzy 35 cm.

 • Antonius, miś polarny marki Bukowski Design ma kremowe futerko, które błyszczy, czarne oczka, pyszczek i nosek. Stoi na czterech łapkach, jest długości 16 cm. 

  42,00 zł
 • Miś Polarny marki Bukowski Design posiadający kremowe futerko o długim włosiu. Ma czarne oczy,duży nosek, posiada także "poduszki" na tylnich łapkach, jest wielkości 40 cm.

  110,00 zł
 • Andre to królik marki Bukowski design o kremowym futerku z długim włosiem. Posiada czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązowy nosek oraz pyszczek. Pod szyją jest przewiązany kokardą koloru kremowego. Ma długie, zwisające uszy.

  107,00 zł
 • Aleksander, pluszowy miś marki Bukowski Design o długim, lśniącym futerku w kolorze brązowym. Ma czarne, błyszczące oczy oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Przebrany jest w świąteczny, czerwony kubraczek świętego Mikołaja, na głowie ma czerwoną czapkę z pomponem, obszytą białym futerkiem. Jest bardzo wesoły i pogodny.  25 cm.

  94,00 zł
 • Pretty Margareta & Rose Pretty Margareta i Rose to misie marki Bukowski Design. Posiadają gęste, lśniące, jasnobrązowe futerko, czarne, błyszczące oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Ubrane są w sukienki w szarych kolorach, na głowie mają opaski z kokardami. W sukienkach wyglądają uroczo.

  96,00 zł