Lista produktów producenta: BUKOWSKI

 • Lovely Lilla to miś marki Bukowski Design o miłym w dotyku futerku, koloru brązowego. Posiada czarne oczy oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jego szyję zdobi szalik zawiązany z boku. Na łapce ma wyhatwowane czerwone serce.

  49,00 zł
 • Co to jest Lovely Kanini Pale Blue Bukowski Design? Lovely Kanini Pale Blue to pluszowy królik marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru szaro-niebeskiego. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Ma lekko wystający brzuszek oraz zabawnie zwisające, długie uszy.

  69,00 zł
 • Sweet Kanini - White to pluszowy królik marki Bukowski Design o cudownie miękkim, białym futerku. Posiada urocze, czarne oczka oraz wyhaftowany, jasny nosek i pyszczek. Ma wystający brzuszek i słodko spuszczone uszka. Ma 25 cm wysokości.

  69,00 zł
 • Lovely Kanini - Taupe to pluszowy królik marki Bukowski Design o miękkim, pastelowym, brązowo-szarym futerku. Posiada urocze czarne oczka oraz wyhaftowany beżową nicią nos i pyszczek. Jego pyszczek oraz łapki i uszy pod spodem są koloru kremowego. Ma wystający brzuszek i słodko spuszczone uszka. Ma 25 cm wysokości.

  69,00 zł
 • Sweet Kanini - Pale Pink to pluszowy królik marki Bukowski Design o cudownie miękkim, blado różowym futerku. Posiada urocze, czarne oczka oraz wyhaftowany, jasny nosek i pyszczek. Ma wystający brzuszek i słodko spuszczone uszka. Ma 25 cm wysokości.

  69,00 zł
 • Loke The Kitty to pluszowy kotek marki Bukowski Design o rudym, pręgowanym futerku. Posiada kremowe uszka, łapki, pyszczek oraz wąsiki. Ma długi ogonek oraz kokardę zawiązaną pod szyją. Jego pyszczek i nosek są ręcznie wyhaftowane. Jest wielkości 25 cm. Występuje w dwóch wariantach, z różowym lub brązowym noskiem. 

  74,00 zł
 • Little Waldemar, miś marki Bukowski Design o białym, długim futerku. Ma czarne oczy i wyhaftowany ręcznie beżową nicią nosek i pyszczek. Ubrany jest w zimową, ciepłą czapkę uszankę z futerka. Ma sympatyczny pyszczek i długie łapki. Jest zawsze uśmiechnięty i pogodny. Występuje w dwóch odmianach: w rudo-beżowej oraz w szarej futrzastej czapce. Ma 25 cm....

 • Little Ninka to trzy misie marki Bukowski Design o stylizowanym, lekko chropowatym futerku koloru brązowego. Posiada błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. 

 • Little Dr Hubert to miś marki Bukowski Design o miłym w dotyku i lekko chropowatym futerku, koloru brązowego. Posiada czarne oczy oraz ręcznie haftowany brązową nicią nosek oraz pyszczek. Pod szyją przewiązany jest kokardą w beżową kratę, w której wygląda elegancko. Jest miękki i doskonale nadaje się do przytulania.

  89,00 zł
 • Co to jest Little Chicky Bean Bukowski Design? Little Chicky Bean to pluszowy kurczak marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy, są one całkowicie bezpieczne dla małych dzieci. Jego dziobek i łapki są pomarańczowe, ubrany jest w jasnozielone ubranko, a pod szyją przewiązany jest szarym szalikiem.

  54,00 zł
 • Co to jest Benji Bukowski Design? Benji to królik marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru beżowego. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz beżową nicią nosek i pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla małych dzieci.

  54,00 zł
 • Little Amelia to misia marki Bukowski Design o stylizowanym, lekko chropowatym futerku koloru brązowego. Posiada błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. 

 • Les Matelots to miś-marynarz marki Bukowski Design o krótkim, lśniącym futerku koloru brązowego. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Ubrany jest w biało-niebieski strój marynarski z czapką.

 • Leon to pluszowa zakładka do książek w formie misia marki Bukowski Design. Ma czarne oczka i wyhaftowane brązową nicią pyszczek oraz nosek, a także wyhaftowane czerwone serduszko na apaszcze. Jest o długości 30 cm. Występuje w wersji kremowej i brązowej.

  33,00 zł
 • Leo i Waldemar to miś marki Bukowski Design. Jego lśniące futerko jest miękkie i przyjemne w dotyku. Ma czarne, błyszczące oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest odziany w zimowy sweterek i czapkę. Dostępny jest w kilku wersjach: o brązowym futerku i ubranku w kolorze czerwonym, zielonym lub jasnobrązowym oraz o białym futerku i...

 • Lazy Manfred to duży pluszowy piesek marki Bukowski Design o puszystym, miękkim futerku koloru jasnobrązowego. Posiada czarne oczy, brązowy nos oraz brązowe „poduszki” na łapkach. Ma zabawnie spuszczone uszy. Został wykonany z miłych w dotyku materiałów, jest miękki, doskonale nadaje się do przytulania.

 • Co to jest Lazy Lefty Bukowski Design? Lazy Lefty to owca marki Bukowski Design o niezwykle miękkim w dotyku futerku koloru kremowego. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek.

 • Mirabelle And Malou, pluszowe króliki marki Bukowski Design. Mają miękkie futerko, o średniej długości włosia koloru beżowego. Ich oczy są wyhaftowane brązową nicią, a ich pyszczki i noski są beżowe. Malou posiada niebieski szalik przewiązany pod szyją, a Mirabelle różowe gumki na uszach. Mają długie łapki, są ustawione w pozycji sidzącej. Są długości 25 cm.

  65,00 zł