Lista produktów producenta: BUKOWSKI

 • Ted to miś marki Bukowski Design o jasnobrązowym futerku. Posiada czarne, błyszczące oczy oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jego futerko jest niezwykle miłe w dotyku, został wykonany z materiałów wysokiej jakości. Posiada zabawnie wystający brzuszek. Przewiązany jest pod szyją dużą, jasną kokardą z serduszkiem w której prezentuje...

  110,00 zł
 • Sweet Stockholm Kanini to króliczek marki Bukowski Design o brązowym, gładkim futerku. Posiada słodkie, czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jego pyszczek i uszy od spodu są koloru kremowego. Ma zabawnie wystający brzuszek i spuszczone uszka. Ma 25 cm. wysokości.

 • Sweet Lefty – Baby Rug to owieczka w formie kocyka marki Bukowski Design. Ma biały pyszczek oraz niezwykle miękkie futerko. Posiada wyhaftowane brązowe oczy oraz wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: w beżowym oraz kremowych futerku. Wykonana została z niezwykle delikatnych i miłych w dotyku materiałów,...

  58,00 zł
 • Sweet Kanini, króliczek marki Bukowski Design o niesamowicie miękkim futerku. Posiada czarne oczka, oraz wyhaftowany beżową nicią nosek i pyszczek. Ma duży, zabawny brzuszek oraz uroczo spuszczone uszy. Wewnętrzna strona uszu oraz spód tylnich łapek wykonane są z materiału kwiatki. Ma 25 cm. wysokości, dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: z...

  69,00 zł
 • Sweet Hoho to sówka marki Bukowski Design. Posiada czarne, słodkie oczy z brązową tęczówką oraz brązowy dziobek. Jej brzuszek jest koloru kremowego, pyszczek białego, „piórka” są w szarym kolorze, a skrzydełka są brązowe.

  55,00 zł
 • Baby Graham to pluszowy króliczek marki Bukowski Design. Jego długie, miękkie futerko jest koloru szaro-brązowego. Pyszczek, łapki i wewnętrzną stronę uszu ma jasne. Posiada czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowane nosek i pyszczek. Ma zabawnie spuszczone uszka. Jest wielkości 15 cm.

 • Sweet Clara to królik – baletnica marki Bukowski Design. Posiada niezwykle miękkie i miłe w dotyku futerko koloru jasnobeżowego, czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Ma uroczo spuszczone uszka. Ubrana jest w różową spódniczkę baletnicy, jej uszy przewiązane są kokardkami. Ma wielkość 25 cm.

 • Stockholm Kanini to króliczek marki Bukowski Design o brązowym, gładkim futerku. Posiada słodkie, czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jego łapki, pyszczek, uszy od spodu oraz szyja są koloru kremowego. Ma zabawnie wystający brzuszek i spuszczone uszka. Ma 15 cm. wysokości.

 • St. Bernard to duży pluszowy piesek marki Bukowski Design o puszystym, miękkim futerku koloru jasnobrązowego. Posiada czarne oczy, brązowy nos oraz brązowe „poduszki” na łapkach. Ma zabawnie spuszczone uszy. Został wykonany z miłych w dotyku materiałów, jest miękki, doskonale nadaje się do przytulania.

 • Skrallan i Denis to pieski-breloki marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku, krótkim futerku. Posiadają czarne, słodkie oczka oraz wyhaftowane brązową nicią noski i pyszczki. Mają zabawnie stojące uszy i wyglądają niezwykle uroczo. 

  29,00 zł
 • Seakompisar to miś-marynarz marki Bukowski Design o niezwykle miękkim w dotyku futerku. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. Ma marynarską chustę w granatowym kolorze. Wykonany jest z niezwykle delikatnych i przyjemnych w dotyku materiałów, aż chce się go pogłaskać. Ma zaledwie 15 cm. dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą...

 • Sara to miś w sukience marki Bukowski Design o niezwykle gładkim futerku koloru beżowego. Posiada czarne, błyszczące oczy oraz ręcznie wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Ubrana jest w elegancką, długą kreację koloru szarego z długą kokardką. Głowę przewiązaną ma opaską z kokardą. Dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: z niebieskimi lub...

  158,00 zł
 • Sara i Clara to pluszowe króliczki - baletnice marki Bukowski Design o niezwykle miękkim futerku. Posiadają czarne oczka, wyhaftowany beżową nicią nosek i pyszczek. Ubrane są w przepiękne spódnice z tiulu, a uszy przewiązane mają tiulową kokardką. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: o jasnokremowym futerku i białym ubraniu oraz beżowym futerku i...

 • San Pietro i San Paolo, misie – aniołki marki Bukowski Design o białym, miękkim futerku. Posiadają błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. Z tyłu doczepione mają białe, pluszowe skrzydełka. Dostępne są w dwóch wersjach: w czapce uszatce z futerka oraz w kamizelce z futerka. Mają wielkość 20 cm.

 • Saga i Hilde, misie marki Bukowski Design. Posiadają gęste, lśniące, brązowe futerko o długim włosiu, czarne, błyszczące oczka, oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Ubrane są w sukienki, na prawym uchu mają kokardki. Mają 30 cm. wysokości. Dostępne są w dwóch wersjach: w sukience w szaro-beżową kratę oraz w sukience w szaro-beżową kratę z...

  108,00 zł
 • Rudolph Sleeping Bear to śpiący miś marki Bukowski Design. Ma lśniące, niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku futerko koloru brązowego, jasnokremowy pyszczek, czapkę do spania oraz poduszkę. Jego nosek oraz uśmiech wyhaftowane są brązową nicią. Rudolf jest w pozycji leżącej na boku, jest przytulony do poduszki i ma przymknięte powieki. Jest wielkości 20 cm.

 • Romunia my friend to urocza misia marki Bukowski Design w czerwonej sukience z kapturem obszytym białym futerkiem. Jej oczka są czarne i błyszczące, a jej uśmiechnięty i sympatyczny pyszczek wraz z noskiem są wyhaftowane brązową nicią. Na prawym uchu ma przewiązaną białą kokardkę. Jej jasnobrązowe futerko jest lśniące i miłe w dotyku. Jest wielkości 40 cm. 

  158,00 zł
 • Roi The Great Kazimierz to miś marki Bukowski Design o długim, niezwykle miękkim w dotyku futerku, koloru jasnobrązowego. Ubrany jest w królewski strój: białą szatę i czerwoną pelerynę, jego głowę zdobi złota korona wykonana z tkaniny. Posiada czarne oczy oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek.