Lista produktów producenta: BUKOWSKI

 • Ziggy to miś w uroczym przebraniu królika marki Bukowski Design. Posiada miękkie, kremowe futerko o krótkim włosiu, słodkie czarne oczka oraz wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Występuje w dwóch wersjach: z beżowym oraz białym przebraniem króliczka. Ma wielkość 15 cm. Został wykonany z niezwykle delikatnych materiałów, z krótkim włosiem.

 • Co to jest Ziggy Happy Kwa Kwa Bukowski Design? Ziggy Happy Kwa Kwa to miś w przebraniu kaczki marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. Ma białą główkę oraz łapki. Jego przebranie kaczki jest w kolorach szarych i bieli.

  60,00 zł
 • Co to jest Ziggy Happy Chicky Bukowski Design? Ziggy Happy Chicky to miś w przebraniu kurczaka marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. Ma białą główkę oraz łapki.

  60,00 zł
 • Co to jest Ziggy Happy Bibi Bukowski Design? Ziggy Happy Bibi to miś w przebraniu królika marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. 

  60,00 zł
 • Co to jest Ziggy Happy Benji Bukowski Design? Ziggy Happy Benji to miś w przebraniu królika marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. Ma białą główkę oraz łapki. 

  60,00 zł
 • Ziggy Elephant jest misiem marki Bukowski Design w przebraniu słonika. Jego futerko jest koloru kremowego, a przebranie szarego. Posiada wyhaftowane ręcznie brązową nicią oczka oraz beżową nicią pyszczek i nosek, są one bezpieczne dla niemowlaków. Pochodzi z kolekcji „Baby Collection”. Został wykonany z niezwykle miękkich w dotyku materiałów z krótkiego...

  41,00 zł
 • Ziggy Baby Rug to miś w przebraniu królika w formie miękkiego kocyka marki Bukowski Design. Jego głowa oraz łapki są koloru kremowego. Posiada wyhaftowane brązowe oczy oraz wyhaftowany beżową nicią nosek i pyszczek. Są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: z beżowym oraz białym przebraniem. Nadają się dla...

  62,00 zł
 • wilk brelok do kluczy

  33,00 zł
 • Waldemar with hat to miś marki Bukowski Design o niezwykle miękkim, lśniącym i puszystym futerku koloru jasnokremowego. Posiada czarne, urocze oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Na głowie ma zimową czapkę uszankę z brązowego futerka. Doskonały przytulak na zimę. Jest wielkości 35 cm.

  149,00 zł
 • Miś Bukowski w formie miękkiego kocyka o wielkość 30/30cm, pochodzi z kolekcji "baby collection", przeznaczony dla niemowlaków.

  77,00 zł
 • Ulysses to duży pluszowy piesek. Pudel ze znanej marki Bukowski Design o puszystym, miękkim futerku koloru jasnobeżowego. Posiada czarne oczy,długie futr. Ma zabawnie spuszczone uszy. Został wykonany z miłych w dotyku materiałów, jest miękki, doskonale nadaje się do przytulania.

 • Jumpy, to wiewiórka marki Bukowski Design o rudym, krótkim futerku. Ma ręcznie wyhaftowane oczy, oraz pyszczek brązową nicią, są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków.  Ma brązowy nosek i portki oraz koszulkę w paski. Pyszczek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru kremowego, uszy zakończone są beżowymi pędzelkami. Jej ogon jest wykonany z futerka o...

  74,00 zł
 • The Great Kalulu to królik Marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru brązowego. Posiada czarne, urocze oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek oraz pyszczek. 

 • Hoho to sówka marki Bukowski Design. Posiada czarne, słodkie oczy z brązową tęczówką oraz brązowy dziobek. Jej brzuszek jest koloru kremowego, pyszczek białego, „piórka” są w szarym kolorze, a skrzydełka są brązowe.

  77,00 zł
 • Co to jest The Big Lefty Bukowski Design? The Big Lefty to owca marki Bukowski Design o niezwykle miękkim w dotyku futerku koloru kremowego. Posiada brązowe oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Pod szyją jest przewiązana miękką chustką. Ma spuszczone uszka i wygląda niezwykle uroczo.

 • The Big Jumpy to wiewiórka marki Bukowski Design o rudym, krótkim futerku. Ma ręcznie wyhaftowane brązową nicią oczy, oraz pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków. Ma brązowy nosek i portki oraz koszulkę w paski. Pyszczek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru kremowego, uszy zakończone są beżowymi pędzelkami. Jej ogon jest wykonany z...

  99,00 zł
 • The Big Foxy to lisek marki Bukowski Design o rudym, krótkim futerku. Ma ręcznie wyhaftowane brązową nicią oczy, oraz pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla niemowlaków. Ma brązowy nosek i portki oraz koszulkę w paski. Pyszczek oraz wewnętrzna strona uszu są koloru kremowego, a łapki żółte. Jego spodenki są szare, a koszulka w szaro-białe paski, z...

  99,00 zł
 • Teddy to miś marki Bukowski Design o puszystym, kręconym i niezwykle miękkim w dotyku futerku koloru kremowego. Posiada czarne oczy oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Przewiązany jest pod szyją szyfonową kokardą o brązowym kolorze. Na tylniej łapce ma wyhaftowany napis „MY FIRST TEDDY”. Ma 30 cm. wysokości.

  69,00 zł