PLUSZAKI Jest 146 produktów.

 • Masterchef to miś-kucharz marki Bukowski Design o lśniącym, niezwykle miłym w dotyku futerku koloru jasnobrązowego. Posiada czarne oczy oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Ubrany jest w strój kucharski; spodnie w niebieską kratę, biały fartuch, na głowie ma białą kucharską czapkę, szyję przewiązaną ma czerwoną hustą.

 • Hubert Baby Rug to jeż marki Bukowski Design. Jego pyszczek, uszka, brzuszek oraz łapki są koloru białego. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczka, nosek oraz pyszczek, które są bezpieczne dla małych dzieci. W łapce trzyma malutki, miękki kocyk. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: z miękkimi igiełkami oraz kocykiem w bieli oraz z miękkimi...

  32,00 zł
 • Les Matelots to miś-marynarz marki Bukowski Design o krótkim, lśniącym futerku koloru brązowego. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Ubrany jest w biało-niebieski strój marynarski z czapką.

 • Skrallan i Denis to pieski-breloki marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku, krótkim futerku. Posiadają czarne, słodkie oczka oraz wyhaftowane brązową nicią noski i pyszczki. Mają zabawnie stojące uszy i wyglądają niezwykle uroczo. 

  29,00 zł
 • Sweet Lefty – Baby Rug to owieczka w formie kocyka marki Bukowski Design. Ma biały pyszczek oraz niezwykle miękkie futerko. Posiada wyhaftowane brązowe oczy oraz wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: w beżowym oraz kremowych futerku. Wykonana została z niezwykle delikatnych i miłych w dotyku materiałów,...

  58,00 zł
 • Teddy to miś marki Bukowski Design o puszystym, kręconym i niezwykle miękkim w dotyku futerku koloru kremowego. Posiada czarne oczy oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Przewiązany jest pod szyją szyfonową kokardą o brązowym kolorze. Na tylniej łapce ma wyhaftowany napis „MY FIRST TEDDY”. Ma 30 cm. wysokości.

  69,00 zł
 • Sara to miś w sukience marki Bukowski Design o niezwykle gładkim futerku koloru beżowego. Posiada czarne, błyszczące oczy oraz ręcznie wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Ubrana jest w elegancką, długą kreację koloru szarego z długą kokardką. Głowę przewiązaną ma opaską z kokardą. Dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: z niebieskimi lub...

  158,00 zł
 • Buddylina to piesek marki Bukowski Design o lśniącym i niezwykle miłym w dotyku futerku, w kolorach kremowym i brązowym. Ma czarne oczka oraz ręcznie haftowany brązową nicią nosek i pyszczek.  Ma 25 cm. wielkości. Jest zawsze wesoła i gotowa do zabawy. Nie zapomnij zabrać jej ze sobą na każdy spacer. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej sprawia, że...

  58,00 zł
 • Waldemar with hat to miś marki Bukowski Design o niezwykle miękkim, lśniącym i puszystym futerku koloru jasnokremowego. Posiada czarne, urocze oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Na głowie ma zimową czapkę uszankę z brązowego futerka. Doskonały przytulak na zimę. Jest wielkości 35 cm.

  149,00 zł
 • Gabriel i Marian, misie marki Bukowski Design o krótkim futerku koloru beżowego lub kremowego. Mają zawiązaną pod szyją kokardkę. Posiadają czarne oczka, ich brązowe pyszczki i noski są ręcznie wyhaftowane. Są wysokości 25 cm.

  107,00 zł
 • Saga i Hilde, misie marki Bukowski Design. Posiadają gęste, lśniące, brązowe futerko o długim włosiu, czarne, błyszczące oczka, oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Ubrane są w sukienki, na prawym uchu mają kokardki. Mają 30 cm. wysokości. Dostępne są w dwóch wersjach: w sukience w szaro-beżową kratę oraz w sukience w szaro-beżową kratę z...

  108,00 zł
 • Hoho to sówka marki Bukowski Design. Posiada czarne, słodkie oczy z brązową tęczówką oraz brązowy dziobek. Jej brzuszek jest koloru kremowego, pyszczek białego, „piórka” są w szarym kolorze, a skrzydełka są brązowe.

  77,00 zł
 • Eddie, miś Bukowski z kolekcji misi klasycznych, pochodzi z limitowanej kolekcji, jest koloru brązowego, ma 35cm wysokości. Jest inspirowany dawnymi misiami, posiada ruchome łapki.

  134,00 zł
 • Baby Lorenzo Bukowski Design to miś marki Bukowski Design. Ma wielkość 15 cm. Ma czarne, błyszczące oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest ciepło odziany w biały sweterek w zimowe, czerwone wzorki i wełnianą czapkę. Dostępny jest w dwóch wersjach: z białą czapką i wyhaftowaną na niej czerwoną śnieżynką oraz z czerwoną czapką i...

 • San Pietro i San Paolo, misie – aniołki marki Bukowski Design o białym, miękkim futerku. Posiadają błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. Z tyłu doczepione mają białe, pluszowe skrzydełka. Dostępne są w dwóch wersjach: w czapce uszatce z futerka oraz w kamizelce z futerka. Mają wielkość 20 cm.

 • Emily to misia marki Bukowski Design o lśniącym, puszystym i niezwykle miłym w dotyku futerku, koloru jasnobrązowego. Jest ubrana w klasyczną kreację, w czerwoną kratę z kołnierzem z koronki. Posiada czarne, błyszczące oczy oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Na uchu ma kokardkę.  Ma 40 cm. wysokości.

 • Maciek, kotek marki Bukowski Design o szarym, pręgowanym futerku. Ma kremowe uszka, łapki, pyszczek oraz wąsiki. Jest wielkości 18 cm. Występuje w dwóch wersjach: z różowym noskiem i fioletową kokardą zawiązaną na karku lub z brązowym noskiem i brązową kokardą zawiązaną pod szyją.

  56,00 zł
 • Hoover and Herb, pluszowe foki marki Bukowski Design posiadające krótkie, miłe futerko o kolorze beżowym lub kremowym. Mają duże, niezwykle urocze czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowane noski i pyszczki. Są wielkości 20 cm.

  47,00 zł