PLUSZAKI Jest 143 produktów.

 • Skrallan i Denis to pieski-breloki marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku, krótkim futerku. Posiadają czarne, słodkie oczka oraz wyhaftowane brązową nicią noski i pyszczki. Mają zabawnie stojące uszy i wyglądają niezwykle uroczo. 

  29,00 zł
 • Sweet Lefty – Baby Rug to owieczka w formie kocyka marki Bukowski Design. Ma biały pyszczek oraz niezwykle miękkie futerko. Posiada wyhaftowane brązowe oczy oraz wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: w beżowym oraz kremowych futerku. Wykonana została z niezwykle delikatnych i miłych w dotyku materiałów,...

  58,00 zł
 • Teddy to miś marki Bukowski Design o puszystym, kręconym i niezwykle miękkim w dotyku futerku koloru kremowego. Posiada czarne oczy oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Przewiązany jest pod szyją szyfonową kokardą o brązowym kolorze. Na tylniej łapce ma wyhaftowany napis „MY FIRST TEDDY”. Ma 30 cm. wysokości.

  69,00 zł
 • Sara to miś w sukience marki Bukowski Design o niezwykle gładkim futerku koloru beżowego. Posiada czarne, błyszczące oczy oraz ręcznie wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Ubrana jest w elegancką, długą kreację koloru szarego z długą kokardką. Głowę przewiązaną ma opaską z kokardą. Dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: z niebieskimi lub...

  158,00 zł
 • Buddylina to piesek marki Bukowski Design o lśniącym i niezwykle miłym w dotyku futerku, w kolorach kremowym i brązowym. Ma czarne oczka oraz ręcznie haftowany brązową nicią nosek i pyszczek.  Ma 25 cm. wielkości. Jest zawsze wesoła i gotowa do zabawy. Nie zapomnij zabrać jej ze sobą na każdy spacer. Oryginalny projekt Barbary Bukowskiej sprawia, że...

  58,00 zł
 • Waldemar with hat to miś marki Bukowski Design o niezwykle miękkim, lśniącym i puszystym futerku koloru jasnokremowego. Posiada czarne, urocze oczka oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Na głowie ma zimową czapkę uszankę z brązowego futerka. Doskonały przytulak na zimę. Jest wielkości 35 cm.

  149,00 zł
 • Gabriel i Marian, misie marki Bukowski Design o krótkim futerku koloru beżowego lub kremowego. Mają zawiązaną pod szyją kokardkę. Posiadają czarne oczka, ich brązowe pyszczki i noski są ręcznie wyhaftowane. Są wysokości 25 cm.

  107,00 zł
 • Saga i Hilde, misie marki Bukowski Design. Posiadają gęste, lśniące, brązowe futerko o długim włosiu, czarne, błyszczące oczka, oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Ubrane są w sukienki, na prawym uchu mają kokardki. Mają 30 cm. wysokości. Dostępne są w dwóch wersjach: w sukience w szaro-beżową kratę oraz w sukience w szaro-beżową kratę z...

  108,00 zł
 • Hoho to sówka marki Bukowski Design. Posiada czarne, słodkie oczy z brązową tęczówką oraz brązowy dziobek. Jej brzuszek jest koloru kremowego, pyszczek białego, „piórka” są w szarym kolorze, a skrzydełka są brązowe.

  77,00 zł
 • Eddie, miś Bukowski z kolekcji misi klasycznych, pochodzi z limitowanej kolekcji, jest koloru brązowego, ma 35cm wysokości. Jest inspirowany dawnymi misiami, posiada ruchome łapki.

  134,00 zł
 • Baby Lorenzo Bukowski Design to miś marki Bukowski Design. Ma wielkość 15 cm. Ma czarne, błyszczące oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest ciepło odziany w biały sweterek w zimowe, czerwone wzorki i wełnianą czapkę. Dostępny jest w dwóch wersjach: z białą czapką i wyhaftowaną na niej czerwoną śnieżynką oraz z czerwoną czapką i...

 • San Pietro i San Paolo, misie – aniołki marki Bukowski Design o białym, miękkim futerku. Posiadają błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. Z tyłu doczepione mają białe, pluszowe skrzydełka. Dostępne są w dwóch wersjach: w czapce uszatce z futerka oraz w kamizelce z futerka. Mają wielkość 20 cm.

 • Emily to misia marki Bukowski Design o lśniącym, puszystym i niezwykle miłym w dotyku futerku, koloru jasnobrązowego. Jest ubrana w klasyczną kreację, w czerwoną kratę z kołnierzem z koronki. Posiada czarne, błyszczące oczy oraz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Na uchu ma kokardkę.  Ma 40 cm. wysokości.

 • Maciek, kotek marki Bukowski Design o szarym, pręgowanym futerku. Ma kremowe uszka, łapki, pyszczek oraz wąsiki. Jest wielkości 18 cm. Występuje w dwóch wersjach: z różowym noskiem i fioletową kokardą zawiązaną na karku lub z brązowym noskiem i brązową kokardą zawiązaną pod szyją.

  56,00 zł
 • Hoover and Herb, pluszowe foki marki Bukowski Design posiadające krótkie, miłe futerko o kolorze beżowym lub kremowym. Mają duże, niezwykle urocze czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowane noski i pyszczki. Są wielkości 20 cm.

  47,00 zł
 • Romunia my friend to urocza misia marki Bukowski Design w czerwonej sukience z kapturem obszytym białym futerkiem. Jej oczka są czarne i błyszczące, a jej uśmiechnięty i sympatyczny pyszczek wraz z noskiem są wyhaftowane brązową nicią. Na prawym uchu ma przewiązaną białą kokardkę. Jej jasnobrązowe futerko jest lśniące i miłe w dotyku. Jest wielkości 40 cm. 

  158,00 zł
 • Figlarny Oswald to pluszowy koziołek marki Bukowski Design o jasnokremowym, krótkim futerku. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest zawsze wesoły i gotowy do zabawy. Ma zabawną bródkę i ogonek. Został wykonany z delikatnych i miłych w dotyku materiałów.

  65,00 zł