PLUSZAKI Jest 143 produktów.

 • Co to jest Baby Karin i Calle Bukowski Design? Baby Carin i Calle to pluszowe króliki marki Bukowski Design o miłym w dotyku futerku. Posiadają czarne, urocze oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. 

  49,00 zł
 • Co to jest Kalulu Bukowski Design? Kalulu to królik marki Bukowski Design o brązowym futerku. Posiada czarne, urocze oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek oraz pyszczek. 

  119,00 zł
 • Co to jest Lovely Kanini Pale Blue Bukowski Design? Lovely Kanini Pale Blue to pluszowy królik marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru szaro-niebeskiego. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Ma lekko wystający brzuszek oraz zabawnie zwisające, długie uszy.

  69,00 zł
 • Co to jest Ziggy Happy Chicky Bukowski Design? Ziggy Happy Chicky to miś w przebraniu kurczaka marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. Ma białą główkę oraz łapki.

  60,00 zł
 • Co to jest Ziggy Happy Bibi Bukowski Design? Ziggy Happy Bibi to miś w przebraniu królika marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. 

  60,00 zł
 • Co to jest Ziggy Happy Benji Bukowski Design? Ziggy Happy Benji to miś w przebraniu królika marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. Ma białą główkę oraz łapki. 

  60,00 zł
 • Co to jest Ziggy Happy Kwa Kwa Bukowski Design? Ziggy Happy Kwa Kwa to miś w przebraniu kaczki marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. Ma białą główkę oraz łapki. Jego przebranie kaczki jest w kolorach szarych i bieli.

  60,00 zł
 • Co to jest Little Chicky Bean Bukowski Design? Little Chicky Bean to pluszowy kurczak marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy, są one całkowicie bezpieczne dla małych dzieci. Jego dziobek i łapki są pomarańczowe, ubrany jest w jasnozielone ubranko, a pod szyją przewiązany jest szarym szalikiem.

  54,00 zł
 • Co to jest Benji Bukowski Design? Benji to królik marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru beżowego. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz beżową nicią nosek i pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla małych dzieci.

  54,00 zł
 • Co to jest Bibi Bukowski Design? Bibi to królik marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru jasnokremowego. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla małych dzieci. 

  80,00 zł
 • Co to jest Benji Bukowski Design? Benji to królik marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru beżowego. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz beżową nicią nosek i pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla małych dzieci.

  80,00 zł
 • Co to jest Baby Elvis Bukowski Design? Baby Elvis to pluszowy pies marki Bukowski Design, o lśniącym, czarnym futerku. Posiada błyszczące, czarne oczka, czarny nosek oraz wyszywany pyszczek.

 • The Great Kalulu to królik Marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru brązowego. Posiada czarne, urocze oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek oraz pyszczek. 

 • Philippe i Manuel to misie-breloki marki Bukowski Design o miękkim i niezwykle miłym w dotyku futerku. Misie posiadają czarne, urocze oczka oraz wyhaftowane jasnobrązową nicią noski i pyszczki. Pod szyją mają błyszczące, białe kokardki w których prezentują się elegancko.

  33,00 zł
 • Dr Mansour to miś marki Bukowski Design o niezwykle miękkim w dotyku, kręconym futerku koloru brązowego. Posiada czarne, błyszczące oczy raz ręcznie wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Pod szyją przewiązany jest dużą, białą, aksamitną kokardą, w której prezentuje się elegancko. Na tylnej łapce ma wyhaftowanego skarabeusza. Wykonany jest z...

 • Baby Graham to pluszowy króliczek marki Bukowski Design. Jego długie, miękkie futerko jest koloru szaro-brązowego. Pyszczek, łapki i wewnętrzną stronę uszu ma jasne. Posiada czarne oczka oraz ręcznie wyhaftowane nosek i pyszczek. Ma zabawnie spuszczone uszka. Jest wielkości 15 cm.

 • Pretty Margareta & Rose Pretty Margareta i Rose to misie marki Bukowski Design. Posiadają gęste, lśniące, jasnobrązowe futerko, czarne, błyszczące oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Ubrane są w sukienki w szarych kolorach, na głowie mają opaski z kokardami. W sukienkach wyglądają uroczo.

  96,00 zł