PLUSZAKI Jest 135 produktów.

 • Co to jest Jennifer Bukowski Design? Jennifer to misia marki Bukowski Design o stylizowanym, lekko chropowatym futerku koloru brązowego. Posiada błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. 

  107,00 zł
 • Mathilde Catarina to misia marki Bukowski Design o białym, puszystym futerku. Ma czarne, wesołe oczka oraz wyhaftowany beżową nicią nosek i pyszczek. Ubrana jest w jasną, długą sukienkę z beżową kokardą, na uchu ma kokardkę w kolorze sukienki. Jest miękka i miła w dotyku, doskonale nadaje się do przytulania. wielkość 40 cm.

  164,00 zł
 • Co to jest Emanuel & Aurora Bukowski Design? Emanuel i Aurora to misie marki Bukowski Design o miłym w dotyku futerku koloru jasnobrązowego. Posiadają czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią noski i pyszczki.

  54,00 zł
 • Co to jest Lazy Lefty Bukowski Design? Lazy Lefty to owca marki Bukowski Design o niezwykle miękkim w dotyku futerku koloru kremowego. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek.

  67,00 zł
 • Co to jest The Big Lefty Bukowski Design? The Big Lefty to owca marki Bukowski Design o niezwykle miękkim w dotyku futerku koloru kremowego. Posiada brązowe oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Pod szyją jest przewiązana miękką chustką. Ma spuszczone uszka i wygląda niezwykle uroczo.

  148,00 zł
 • Co to jest Maciek i Guccio BM Bukowski Design? Maciek i Guccio to zakładki do książek w formie pluszowych kotów marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku. Posiadają czarne oczka oraz wyszywane noski i pyszczki. Oryginalny projek Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że wyglądają niezwykle uroczo i niepowtarzalnie.

  33,00 zł
 • Co to jest Baby Karin i Calle Bukowski Design? Baby Carin i Calle to pluszowe króliki marki Bukowski Design o miłym w dotyku futerku. Posiadają czarne, urocze oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. 

  49,00 zł
 • Co to jest Kalulu Bukowski Design? Kalulu to królik marki Bukowski Design o brązowym futerku. Posiada czarne, urocze oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek oraz pyszczek. 

  119,00 zł
 • Co to jest Lovely Kanini Pale Blue Bukowski Design? Lovely Kanini Pale Blue to pluszowy królik marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru szaro-niebeskiego. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowane beżową nicią nosek i pyszczek. Ma lekko wystający brzuszek oraz zabawnie zwisające, długie uszy.

  69,00 zł
 • Co to jest Ziggy Happy Chicky Bukowski Design? Ziggy Happy Chicky to miś w przebraniu kurczaka marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. Ma białą główkę oraz łapki.

  60,00 zł
 • Co to jest Ziggy Happy Bibi Bukowski Design? Ziggy Happy Bibi to miś w przebraniu królika marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. 

  60,00 zł
 • Co to jest Ziggy Happy Benji Bukowski Design? Ziggy Happy Benji to miś w przebraniu królika marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. Ma białą główkę oraz łapki. 

  60,00 zł
 • Co to jest Ziggy Happy Kwa Kwa Bukowski Design? Ziggy Happy Kwa Kwa to miś w przebraniu kaczki marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, które są bezpieczne dla dzieci. Ma białą główkę oraz łapki. Jego przebranie kaczki jest w kolorach szarych i bieli.

  60,00 zł
 • Co to jest Little Chicky Bean Bukowski Design? Little Chicky Bean to pluszowy kurczak marki Bukowski Design. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy, są one całkowicie bezpieczne dla małych dzieci. Jego dziobek i łapki są pomarańczowe, ubrany jest w jasnozielone ubranko, a pod szyją przewiązany jest szarym szalikiem.

  54,00 zł
 • Co to jest Benji Bukowski Design? Benji to królik marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru beżowego. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz beżową nicią nosek i pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla małych dzieci.

  54,00 zł
 • Co to jest Bibi Bukowski Design? Bibi to królik marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku koloru jasnokremowego. Posiada wyhaftowane brązową nicią oczy oraz szarą nicią nosek i pyszczek, są one całkowicie bezpieczne dla małych dzieci. 

  80,00 zł