PLUSZAKI Jest 143 produktów.

 • Gentil Benoit Bukowski Design to miś marki Bukowski Design. Ma wielkość 15 cm. Ma czarne, błyszczące oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Jest ciepło odziany w biały sweterek w zimowe, czerwone wzorki i wełnianą czapkę. Dostępny jest w dwóch wersjach: z białą czapką i wyhaftowaną na niej czerwoną śnieżynką oraz z czerwoną czapką i...

  94,00 zł
 • wilk brelok do kluczy

  33,00 zł
 • Greve Barron & Herr Nilsson to miśki marki Bukowski Design o stylizowanym, lekko chropowatym futerku koloru brązowego. Barron ubrany jest w elegancką, kapelusz, szalik i portki. Nilson ma za to czapkę zdaszkiem elegancki szlik i spodnie.

  135,00 zł
 • Little Amelia to misia marki Bukowski Design o stylizowanym, lekko chropowatym futerku koloru brązowego. Posiada błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. 

 • Co to jest Josefin Bukowski Design? Aurora to misia marki Bukowski Design o stylizowanym, lekko chropowatym futerku koloru brązowego. Posiada błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. 

 • Elton & Lord  to  pluszowy piesek marki Bukowski Design o puszystym, miękkim futerku koloru jasnobrązowego. Posiada czarne oczy, brązowy nos oraz brązowe „poduszki” na łapkach. Ma zabawnie spuszczone uszy. Został wykonany z miłych w dotyku materiałów, jest miękki, doskonale nadaje się do przytulania.

 • St. Bernard to duży pluszowy piesek marki Bukowski Design o puszystym, miękkim futerku koloru jasnobrązowego. Posiada czarne oczy, brązowy nos oraz brązowe „poduszki” na łapkach. Ma zabawnie spuszczone uszy. Został wykonany z miłych w dotyku materiałów, jest miękki, doskonale nadaje się do przytulania.

 • Ulysses to duży pluszowy piesek. Pudel ze znanej marki Bukowski Design o puszystym, miękkim futerku koloru jasnobeżowego. Posiada czarne oczy,długie futr. Ma zabawnie spuszczone uszy. Został wykonany z miłych w dotyku materiałów, jest miękki, doskonale nadaje się do przytulania.

 • Little Dr Hubert to miś marki Bukowski Design o miłym w dotyku i lekko chropowatym futerku, koloru brązowego. Posiada czarne oczy oraz ręcznie haftowany brązową nicią nosek oraz pyszczek. Pod szyją przewiązany jest kokardą w beżową kratę, w której wygląda elegancko. Jest miękki i doskonale nadaje się do przytulania.

  89,00 zł
 • Brelok  Brunis i Blixten to małe wiewiórki marki Bukowski Design. Posiadają czarne oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Dostępne są dwóch wersjach: z brązowym oraz szarym futerkiem. Mają po 10 cm. wielkości. Są malutkie, dzięki czemu można włożyć je do torby i zabrać w każdą podróż. Mają urocze i sympatyczne pyszczki i zabawne ogonki.

 • Little Ninka to trzy misie marki Bukowski Design o stylizowanym, lekko chropowatym futerku koloru brązowego. Posiada błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. 

 • Co to jest Jennifer Bukowski Design? Jennifer to misia marki Bukowski Design o stylizowanym, lekko chropowatym futerku koloru brązowego. Posiada błyszczące, czarne oczka oraz wyhaftowane brązową nicią nosek i pyszczek. 

 • Mathilde Catarina to misia marki Bukowski Design o białym, puszystym futerku. Ma czarne, wesołe oczka oraz wyhaftowany beżową nicią nosek i pyszczek. Ubrana jest w jasną, długą sukienkę z beżową kokardą, na uchu ma kokardkę w kolorze sukienki. Jest miękka i miła w dotyku, doskonale nadaje się do przytulania. wielkość 40 cm.

  164,00 zł
 • Co to jest Lazy Lefty Bukowski Design? Lazy Lefty to owca marki Bukowski Design o niezwykle miękkim w dotyku futerku koloru kremowego. Posiada czarne oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek.

 • Co to jest The Big Lefty Bukowski Design? The Big Lefty to owca marki Bukowski Design o niezwykle miękkim w dotyku futerku koloru kremowego. Posiada brązowe oczka oraz wyhaftowany brązową nicią nosek i pyszczek. Pod szyją jest przewiązana miękką chustką. Ma spuszczone uszka i wygląda niezwykle uroczo.

 • Co to jest Maciek i Guccio BM Bukowski Design? Maciek i Guccio to zakładki do książek w formie pluszowych kotów marki Bukowski Design o niezwykle miłym w dotyku futerku. Posiadają czarne oczka oraz wyszywane noski i pyszczki. Oryginalny projek Barbary Bukowskiej oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że wyglądają niezwykle uroczo i niepowtarzalnie.

  33,00 zł